Tag: dieta

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Trzeba ćwiczyć – nawet we własnym domostwie!

Ta persona, która przez praktycznie całe swoje życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej zapewne nie będzie żyła za długi czas. To znaczy ciężko wyrokować, lecz niemal pewne jest to, że jeśli nawet życie będzie długie, to tak czy siak będzie ono tak jakby naznaczone wszelkiego rodzaju chorobami, nieustannym skarżeniem się na swoje zdrowie.

Suplementy diety w walce z nadwagą

Ten, kto myśli o odchudzaniu, pragnie znaleźć rewelacyjny środek, pozwalający zrzucić kilogramy od razu. Właściwe odżywianie i ruch to najważniejsze zasady, suplementy są tylko uzupełnieniem.

Jak trenować, by zyskać zadowalające efekty

Treningi na siłowni są w obecnych czasach znacząco najróżniejsze i mogą posiadać rozmaite cele. Chociażby treningi na rzeźbę mogą mocno się różnić od zwykłych ćwiczeń na siłę. W chwili wystąpienia najróżniejszych pokus w postaci smacznych, ale tuczących ciast, słonych czipsów lub spędzenia połowy dnia w łóżku należy zatroszczyć o własną kondycję i sylwetkę.

Dobra forma w domu

Jesienne miesiące to dobry moment na poprawę kondycji. Kupno karnetu do klubu fitness niestety to dość kosztowna kwestia. Dużo bardziej racjonalne jest sprawienie sobie prywatnej siłowni w domu. Jeśli masz trochę miejsca, na przykład w garażu lub w piwnicy, warto kupić atlas do ćwiczeń oraz inne urządzenia i ćwiczyć o dowolnej porze. Bez tłumu ludzi i głośnej muzyki.