Tag: kreacja

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Łączenie dodatków w trakcie układania kreacji

Świat mody nie jest prosty i oczywisty w odbiorze. Oczywiście każdy z ludzi stara się na wyczucie dopasować do innych, jednak to nie czyni nas ekspertami w tej branży. Pokazy modelek, prawdziwy showbiznes i wydarzenia związane z kreacjami są bardziej hermetycznym światem, którego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, niestety nie ogarnie z łatwością. Światy ukazywane na deskach wybiegów, dzięki strojom nakładanym przez dziewczyny są raczej czymś abstrakcyjnym, jest to bardziej metafora, niż sztuka użytkowa. Właściwie ubrań prezentowanych na pokazach mody nie da się zwyczajnie nałożyć i pokazać się na chodnikach miasta, aby nie wyróżniać się i nie uchodzić za ekscentryka. Twórcy mody, szczególnie ci najbardziej cenieni i uznani starają się raczej prezentować w pokazach swoje emocje, myśli i złożone metafory, bardziej niż przedstawiać nowe nurty w modz

ie.

Jak prezencja sylwestrowego stroju jest zależna od rodzaju balu i charakteru elegantki

Z rumieńcami na obliczu oglądamy filmy kostiumowe, gdzie kobiety w przydługich, ozdobnych sukniach mkną lekko po marmurach sal balowych w rytm kadryla wykonywanego przez nadworną orkiestrę. I łezka się w oku kręci na myśl, że współcześnie takich przyjęć już nie ma. Pewną namiastką tych dawnych spotkań towarzyskich są obecne bale sylwestrowe. Aby jednak poczuć się na nich jak prawdziwa białogłowa z dawnych wieków, elegancka kobieta musi wpierw kupić olśniewającą kreację.

Majowy czas grillowy czas rozpocząć!

Mamy początek sezonu grillowego sezon grillowy. Jeśli ktoś tylko ma takową możność, stara się jakoś sobie ten czas planować. Albo to my do swego wypielęgnowanego ogródka przyjmujmy gości, albo też my zaszczycamy swoją obecnością ciocię czy też wujaszka.

Jak urządzić garderobę, by unikatowo się ubierać?

Każdy z nas lubi dobrze wyglądać. Jest to fakt z którym niezmiernie trudno podjąć jakąkolwiek dyskusje. Fakt ten jest bowiem w szeregu przypadków przez nas obserwowany na ulicach naszych miast, gdzie niejednokrotnie jesteśmy świadkami prześcigania się zarówno kobiet jak i mężczyzn w posiadaniu wyjątkowo pociągających kreacji. Niemniej tymczasem w tym miejscu obligatoryjnie trzeba przyznać, że garderoba damska jest pod tym względem zdecydowanie bardziej wymagająca.

Z jakiego powodu dobrze jest wybrać kreację wojskową?

Militarne akcenty można znaleźć w modzie od dawna. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła mocno do gustu. Z jakiego powodu opłaca się postawić stylizację militarną? Przede wszystkim dlatego, że styl wojskowy podkreśla indywidualizm jak i temperament. Dodaj do swojej stylizacji dodatki militarne, a Twój strój natychmiast nabierze wyjątkowego uroku. To idealny wybór, by podnieść nieco poziom pewności siebie czy też uwydatnić ognisty charakter. Wojsko jest kojarzone z twardymi zasadami, ale styl wojskowy nie musi mieć absolutnie nic wspólnego z rygorem. Wręcz przeciwnie, perfekcyjnie odróżni Cię w tłumie oraz podkreśli Twój indywidualizm.

A może kolorowa kreacja imprezowa?

Jakiś czas temu karnawałowe spotkania oznaczały czas, w którym przestawały obowiązywać wszelkie reguły i każdą rzecz można było robić inaczej niż robi się to każdego szarego dnia. Tak samo możesz podejść do imprezowanie także dziś. Również w sytuacji, gdy szukasz kreacji właściwej dla siebie. Na co dzień chadzasz elegancko ubrana do pracy? W takim razie w ramach imprezy powinnaś postawić na barwne imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, ażeby przeobrazić się w najbardziej kolorową postać na parkiecie?

W co pożądane byłoby zainwestować środki finansowe w związku z nowym sezonem?

Na szczęście po bardzo długim okresie oczekiwania odchodzi od nas najzimniejsza pora roku . W tym miejscu bezsprzecznie trzeba przyznać, że przez wielu jest to często oczekiwania pora roku, niemniej natomiast zdecydowanie wielbicieli ciepłego czasu jest więcej.