Tag: podeszwa

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Sprzęt przydatny w górach

Wyprawa w góry jest przedsięwzięciem, które nierzadko wymaga od turystów zdobycia określonego sprzętu. Rzecz jasna bardzo dużo zależy od tego, jak wysokie jest pasmo górskie, jakie wybiera się na wycieczkę. Są bowiem, też w Polsce, góry niespecjalnie wysokie, a w niektórych miejscach zupełnie płaskie. Tego rodzaju tereny nadają się do mało wymagających wypraw, a wręcz do spacerów.

Buty na specjalne okazje

Komfortowe i eleganckie buty to podstawa dla wszelakich ludzi zajmujących się biznesem bądź z reguły biorących udział w kluczowych spotkaniach. Często zdarza się, że pojawia się konieczność zakupu eleganckiego obuwia, jakie nie tylko znakomicie pasuje do kompletu ubrań, ale potrafi posłużyć na ogrom lat i w jakich chodzenie jest autentyczną przyjemnością.

Sprzęt górski

Wyprawa w góry jest przedsięwzięciem, które często wymaga od turystów posiadania odpowiedniego sprzętu. Rzecz jasna bardzo dużo zależy od tego, jak wysokie jest pasmo górskie, które wybiera się na wyprawę. Istnieją bowiem, również w Polsce, góry niespecjalnie wysokie, a w niektórych miejscach całkowicie płaskie. Takie tereny nadają się do niezbyt wymagających wycieczek, a wręcz do spacerów.

W górach i w czasiepieszych eskapad – które trapery najlepiej wybrać?

Wszyscy wielbiciele pieszych wędrówek albo górskich eskapad, doskonale wiedzą, że podstawą zakończonej sukcesem wyprawy są trafnie dobrane trapery. Złe obuwie powoduje bolesne otarcia, piekące odciski i bąble, a nawet niebezpieczne skręcenia stawu skokowego.