Tag: porady

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Modny mężczyzna przez cały rok

Elegancki facet to ten, który potrafi modnie się ubrać. W dawnych czasach moda męska była bardziej jednolita, ale na dzień dzisiejszy sytuacja znacznie się zmieniła. moda męska to bogata oferta, przeznaczona dla współczesnego klienta. W internecie można znaleźć liczne tipy na temat tego, jak dobrze się ubierać, jak również doniesienia ze świata mody. Słynne marki tworzą stylowe kolekcje przeznaczone dla mężczyzn w różnym wieku i na każdy następny sezon.

Czy opłaca się przeglądać videa poradnikowe?

Internet to niesłychane źródło wiedzy. Wiele osób nie może już wyobrazić sobie dnia spędzonego bez wertowania stron internetowych, sprawdzania e-maili czy czatowania z przyjaciółmi. Dostęp do sieci staje się dzisiaj czymś niezbędnym, czymś, bez czego nie obędziemy się – również w trakcie wakacji. Poza czytaniem newsów, słuchaniem muzyki i wizytowaniem portali społecznościowych, wielu ludzi ogląda filmy poradnikowe, m.in. filmy o treningach. Czy warto trwonić przy nich czas?

Problem Otyłości – ja możemy sie przed nią uchronić

W dzisiejszych czasach społeczeństwo prowadzi raczej siedzący tryb życia, ma niewiele aktywności fizycznej, a to prowadzi do licznych chorób cywilizacyjnych, między innymi do otyłości. Tylko 2 % z nas ocenia siebie jako otyłych, niestety z medycznego punktu widzenia dotyczy to aż 53% dorosłych Polaków! Poza niewystarczającą ilością wysiłku fizycznego, nadwadze sprzyjają takie czynniki jak złe,nadmierna ilość soli, destabilizacja gospodarki hormonalnej spowodowana zarówno środkami antykoncepcyjnymi i innymi lekami, jak również jedzeniem mięs (między innymi drobiu) nafaszerowanych hormonami.

Stylistka- osoba, która pomoże nam odnaleźć swój styl i nauczy nas w jaki sposób dobierać ubrania, aby wyglądać świetnie

Znalezienie własnego stylu to często bardzo długa droga. W sklepach jest mnóstwo ubrań oraz dodatków, moda proponuje nam jeszcze inne rozwiązania. Jeśli nie wiemy jak się ubierać, najlepiej skorzystać z usług stylistki.