Tag: T-shirt

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Modne wakacje, czyli jakie ubrania warto zakupić bądź zapakować do torby, żeby ładnie się prezentować, nawet na miejskiej plaży

Wyjazd na wakacje zawsze bywa poprzedzony pakowaniem plecaków i wtedy najczęściej okazuje się, że obowiązkowo trzeba pójść na zakupy do centrum handlowego, by zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty, w tym też i właściwie ubrania.

Jak nosić spodnie ze wzorami?

Współczesna moda daje nam miliony wyborów. W sumie ciężko stwierdzić, które są rzeczywiście trafne. Czegokolwiek byśmy nie założyli na sto procent zostanie przez kogoś negatywnie ocenione. Tak, więc ubierając coś na siebie pamiętajmy, żeby dobrze się w tym czuć. To połowa sukcesu. Reszta to odpowiednie dopasowanie poszczególnych elementów garderoby.

Dzianina wełniana – a więc, wszystko co warto na ten temat mieć pojęcie

Jakimi rzeczami różni się zwykła dzianina, od dzianiny wełnianej? W jakim okresie trwania roku, jest najlepsza do noszenia? Jakie wyróżniamy odmiany dzianin, spoglądając na typ splotu oraz jakie rzeczy można z nich stworzyć, spoglądając na wspomniany podział? Jaka istnieje najbardziej duża zaleta dzianiny, no a jaka najbardziej duża wada? To wszystko oraz jeszcze więcej bez najmniejszego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego – świeżutko co napisanego – artykułu!

Mass – jeśli szukasz znaną markę trendów streetowej

Skejci. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej popularna wśród młodzieży. Ludzie pozytywnie nastawieni do otoczenia, dla których najbardziej istotna jest świetna zabawa i opanowanie coraz bardziej widowiskowych i trudniejszych sztuczek.