Kolor czarny i kolor złoty – połączenie barokowe na każdy dzień

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Kolor czarny i kolor złoty – połączenie barokowe na każdy dzień

Pomieszanie dwóch kolorów: złoty z czarnym to absolutny hit w teraźniejszym oraz w nadchodzącym sezonie. I można stwierdzić, że nie bez wpływu na to pozostała barokowa kolekcja znanej marki Dolce & Gabbana, która w wybitnie królewski sposób połączyła ze sobą dwa typy kolorów.

Nie przerażajmy się jednak wstępem. Średnia krajowa zdecydowanie dowodzi, iż w znacznej większości polaków nie stać na luksusy w postaci zakupów u topowych projektantów mody. Nie ma się jednak co przejmować albowiem sklepy o uśrednionych cenach, jak np. sklep h&m, świetnie odzwierciedlają wszystkie panujące aktualnie trendy.

Sukienki w odcieniu czarno-złotym w stylu barokowym to naprawdę świetne rozwiązanie na sylwestra, karnawał czy po prostu weekendową imprezkę.

Czyżbyś nie mógł przerwać tego wpisu? To dla nas bardzo dobra wieść – w takim razie kontynuuj wyszukiwanie (https://tdruk.pl/sklep/torby-plocienne/) na nowej witrynie.

Są one bardzo eleganckie, a zdobienia nie rzadko wykonane są z połyskujących cekinów. Sklepy mają w swej ofercie zróżnicowane długości sukienek. Sukienki h&m zazwyczaj są dość krótkie, ich długość naprawdę rzadko sięga kolan.http://angelka.pl/ (zobacz wizytówka Angelka Photography zapraszamy)Zatem jeżeli mamy chęć zaopatrzyć się w coś dłuższego będziemy zmuszeni szukać gdzieś indziej. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się tylko sprzedażą długich sukien. Długie suknie zazwyczaj wykonane są już ze znacznie lepszych materiałów i nadają się na specjalne okazje. Ich wygląd bowiem jest znacznie bardziej balowy niż wygląd krótkich sukienek.

Jeśli jednak nie chcemy kupować sukienki czy też nasze wyjście jest mniej uroczyste, a mimo to chciałybyśmy nadać naszej kreacji eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując złączenie złota i czerni, możemy zamiast tego kupić spodnie lub bluzkę. Bluzki h&m w zestawieniu z poprawnie dobraną spódnicą, świetnie nadają się na mniej formalne wyjście, a tym samym zapewnią naprawdę elegancki wygląd. Bluzka ma też taką zaletę, że o wiele łatwiej jest ją dobrać do naszej figury, niż spodnie. Dodatkowo istnieje możliwość połączenie jej z dowolnie wybranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki dół wybierzemy i jakimi dodatkami w postaci butów i torebek uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie różne funkcje. A jak wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia dokupienia kolejnej nowej rzeczy, jak fakt, że będziemy mogły ją wykorzystać na setki różnych sposobów.

Źródło: