Nowa niezwykła kolekcja kurtek od H&M już w sprzedaży na obszarze całej Polski.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Nowa niezwykła kolekcja kurtek od H&M już w sprzedaży na obszarze całej Polski.

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej występujących punktów sieciowych w dużych miastach. Oferta tej sieci zawiera zarówno odzież, jak i akcesoria, a także różnego typu akcesoria dla kobiet, mężczyzn i najmłodszych. Oferta na każdą część odzieży jest bardzo bogata i szeroka. Przykładowo okrycia wierzchnie dla dzieci podzielone są według wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można kupić kurtki i płaszczyki w bardzo wielu kolorach, dobrane do wzrostu i wieku. Kolekcja wiosenna przewiduje parę rodzajów tego typu okryć. Dostępne są także okrycia dżinsowe w różnych rozmiarach. W ofercie dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi występują także kamizelki i marynarki. W kolekcji na wiosnę oferowany jest szeroki wybór różnego typu kurtek.

Kurtki i płaszcze damskie

Zimowe kurtki H&M dla kobiet dostępne są w bardzo dużym wyborze. Są to kurtki krótkie i dłuższe. Część z nich to kurtki puchowe i pikowane. Najczęściej występującym dodatkiem jest pasek do ściągania okrycia wierzchniego w talii. W mijającym sezonie tego rodzaju rozwiązanie było bardzo często występujące. Pośród tego typu okryć przeważają takie kolory jak czerń i brązowy. Częstym dodatkiem są futrzane kołnierze i obramowania kapturów. Poza typowymi kurtkami na wielkie mrozy występują również kurtki lżejsze, wykonane z różnych materiałów. Występują one w wielu różnych kolorach. Kolekcja na wiosnę natomiast obejmuje kurtki cieńsze i w większości krótkie. Często wybierane są krótkie kurtki skórzane z suwakiem z boku, wzorowane na tak zwanych ramoneskach. Oferowane są również okrycia dżinsowe. Okrycia takie.

Kurtki dla panów

W kolekcji dla panów sklep H&M oferuje kilka typów kurtek na różne sezony. Na zimę są to bardzo ciepłe kurtki puchowe, mogące ochronić nawet przed bardzo niskimi temperaturami mrozem. Można również spotkać bardziej eleganckie płaszcze dla panów z materiału, przeważnie w kolorze czarnym. Na cieplejsze pory roku sieć oferuje kurtki o charakterze sportowym, zapinane na guziki. Występują one w wielu rozmaitych wersjach kolorystycznych. Są tokurtki – więcej pod linkiem -wane kurtki koszulowe, będące tak naprawdę okryciem wierzchnim, ale mające cechy koszuli. Oferta wiosenna na tę chwilę zawiera niewiele kurtek dla panów. kurtki (link tu…)

Źródło: