Każda chce się prezentować jak najmodniej

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Każda chce się prezentować jak najmodniej

Nie uwielbiamy się wyróżniać z tłumu, przez to co rok uważnie sprawdzamy, co jest trendy latem, wiosną, zimą albo jesienią. Pragniemy, by kolejni nas podziwiali, żeby patrzyli na nas i zaznaczyli, iż wspaniale znamy się na modzie, że powiemy w co się musimy ubrać. A powinniśmy powiedzieć, iż w związku z modą musimy być niesamowicie spostrzegawczy, gdyż przemienia się ona praktycznie z sezonu na sezon i moment dekoncentracji ma szanse spowodować, że nasze ubrania w ogóle nie będą modne.

Moda damska

Autor: Lookatme BR
Źródło: http://www.flickr.com
Wcześniej jesteśmy informowani co jest modneKiedy zastanawiamy się, jak powinny wyglądać trendy wiosna 2014 to bez wątpienia musimy sobie uświadomić, że będą królowały pastelowe barwy, cukierkowy róż, czy brudny żółty jak najmocniej będą tutaj na miejscu i co ważne powinny one wybijać się nie jedynie w naszej garderobie, ale też oraz muszą być obecne w naszych akcesoriach takich jak na przykład lakiery do paznokci. Moda lato 2014 tymczasem nie tylko oferuje nam neonowe barwy, ale również ogłasza się, że będą królowały lambadówki, a więc delikatne i dziewczęce spódniczki, więc jeżeli zauważyłyśmy niedawno jakąś w szafie naszej mamy, to bez wątpienia jest to najlepszy moment, by ją stamtąd wyjąć oraz wyprać, bo na wakacyjne miesiące będzie jak znalazł. Więcej o tegorocznych trendach można przeczytać tutaj

sukienki

Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com

Moda damska pozwala na eksperymentyProjektanci mody zaznaczają pewne kierunki, informują co będzie modne, w jakie rzeczy warto inwestować. Na szczęście moda damska jest niesamowicie elastyczna, a co się z tym łączy, mamy szanse być pewni, że kiedy troszeczkę pokombinujemy to nic niedobrego się nie stanie. Bo przecież nie każda musi odpowiednio się czuć w pastelowych barwach, ale jeżeli świetnie wyglądamy w lambadówie, to przecież nikt nam nie zakaże jej nosić w innym kolorze. Taka moda to dla kobiet prawdziwe pole do pomoda (elegancki mężczyzna), gdzie poprzez ubranie świetnie możemy wyrazić swoje potrzeby, własny charakter i udowodnić, iż same też potrafimy zaproponować ciekawe stylizacje, takie jak na przykład tutaj – .

Najważniejsze to się właściwie czućNajistotniejsze w zabawie modą jest to, żeby dobrze się czuć w tym co ubieramy, żebyśmy zaznaczyły, że nam to pasuje i iż nie będziemy się w konkretnym ubraniu męczyć przez calutki dzień, wyzywając iż pozwoliłyśmy się namówić na takie połączenie. Moda jest po to, żeby z nią eksperymentować.