SIŁA W WARSTWIE

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

SIŁA W WARSTWIE

Modernizując lub remontując nawierzchnie sportowe, należy uważać na to, że pełniły swoją rolę i były bezpieczne, podczas ich używania. Nie mogą się również ścierać. Sportowiec nie może doznać przez jej złą konstrukcję żadnego urazu.
Każda nawierzchnia sportowa bardzo się od siebie różni, ze względu na potrzebę uprawiania różnych dziedzin sportu. Na przykład powierzchnie syntetyczne, wykorzystywane przy budowie sal gimnastycznych, w szkołach lub halach sportowych.

W przypadku konstruowania tego parkietu sportowego trzeba pamiętać, aby zapewniał wysoki poziom płaszczyznowego wyciszenia fali uderzeniowej. Są także nawierzchnie zewnętrzne typu murawa, które powinny być wykonane w taki sposób, by nie ulegały pod naciskiem siły zewnętrznej. A także w wyniku upadku ich struktura nie powodowała zadrapań.
Do klejenia parkietów oraz grubych elementów konstrukcji przydatny będzie klej poliuretanowy. Jest to szybkoschnący klej o beżowej gęstości, który przede wszystkim charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością na czynniki mechaniczne.dobra witryna (zobacz http://probudiament.pl/cennik/)Ma bardzo dobre parametry wypełniające. Schnie około doby i potrafi wytrzymać naprawdę wysokie temperatury.

Świetnie nadaje się do klejenia drewna oraz materiałów drewnopochodnych np.: drzwi, schody. Klei także różne konstrukcje ogrodowe. Klej poliuretanowy zespoli także części metalowe, aluminiowe, miedziane lub te ze stali nierdzewnej oraz materiały zrobione z kamienia sztucznego i naturalnego. Zwiąże ze sobą również tworzywa sztuczne czy też materiały izolacyjne. Klej jest bardzo wydajny i nie posiada toksycznych rozpuszczalników. Jest dostępny w każdym markecie z asortymentem budowlanym.