A może kolorowa kreacja imprezowa?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

A może kolorowa kreacja imprezowa?

Jakiś czas temu karnawałowe spotkania były momentem, w którym zawieszano wszelkie zasady i wszystko można było wykonywać inaczej aniżeli robi się to każdego szarego dnia. Tak samo możesz podejść do imprezowanie także dziś. Również w sytuacji, gdy poszukujesz kreacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chadzasz zachowawczo ubrana do biura? Wobec tego w ramach karnawału możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, ażeby zamienić się w najbardziej kolorową personę w klubie?

kobieta przed imprezą

Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Opcji jest bardzo wiele. Na początek znajdź dla siebie ciekawą barwną sukienkę. Zawsze trendy są paski. Jeśli postawisz na kolorowe pasy z pewnością przyciągniesz uwagę i od razu wyróżnisz się z tłumu. Możesz też jednak wybrać jedną, mocną barwę. Może to być niebieski albo pomarańcz. Najważniejsze, żeby było kolorowo oraz niestandardowo. To jednak dopiero początek kreacji, bo jeżeli masz zamiar wyglądać wyjątkowo barwnie, możesz też zmienić barwę włosów. Rzecz jasna nie musi się to stać za pomocą barwników do włosów.

Zwłaszcza, gdy mowa o ekstremalnych pomysłach, jak włosy niebieskie albo pomarańczowe. Z pewnością nie masz zamiaru w ten sposób następnego dnia wybrać się do pracy. Możesz jednak kupić kolorową perukę.

Do podobnego outfiru dopasuj jeszcze barwny makijaż i stylizacja będzie gotowa. W tej ostatniej roli możesz też wykorzystać inne sztuczne akcesoria, np. sztuczne, kolorowe rzęsy. Nie muszą przypominać naturalnych, żeby robiły duże wrażenie. To samo dotyczy tipsów.Imprezowe inspiracje to też buty. Aby zobaczyć więcej imprezowych inspiracji sprawdź to: więcej na temat na tej stronie.

Duża liczba osób uważa, że to najważniejszy element kreacji. Barwne obuwie na szpilkach będzie pasować idealnie. Pamiętaj jednak, żeby zabrać także buty do przebrania. W płaskich butach będzie Ci się zdecydowanie bardziej komfortowo poruszać na parkiecie, a da się je zmieścić nawet do małej torby.