Majowy czas grillowy czas rozpocząć!

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Majowy czas grillowy czas rozpocząć!

Mamy początek sezonu grillowego sezon grillowy. Kto tylko ma takową możliwość, stara się w jakiś fajny sposób sobie ten sezon zaplanować. Albo my do swojego zadbanego ogródka spraszamy imprezowiczów, albo też my zaszczycamy swoją obecnością ciotkę czy wujka.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na taką imprezę musimy się w odpowiedni sposób przygotować. Być może zapyta ktoś – no jak to w odpowiedni sposób? Kiełbasa, węgiel drzewny, sałateczka, jakieś piwo i deser – i już wszystko gotowe. Otóż nic bardziej mylnego. Pół biedy jeśli to my wybieramy się w gościnę. Chwila przebierania w garderobie i z paru bluzek bez rękawów coś się znajdzie. Do tego jakiś elegancki dodatek i możemy wyjść!

dziewczyna

Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorzej, jeżeli jesteśmy zapraszającymi. Tu już zadań jest więcej. Należy wówczas pomyśleć jakiego rodzaju będzie nasze spotkanie – czy będzie w stylu imieninowym a więc trochę bardziej oficjalnym, czy też zaszalejemy i nasze niedzielne popołudnie ze znajomymi będzie zwariowanym popołudniem z rozstawionymi leżakami.

Kiedy już ustalimy styl naszego garden party, czas na dobór pasującego stroju. Nie musi być to zaraz nowa kreacja. Na spotkaniu ze znajomymi powinniśmy utrzymać balans. Warto jednak dopasować ubiór do rodzaju uroczystości. W przypadku kiedy w naszym ogrodzie zdecydujemy się na wytworne przyjęcie z dobrymi winkami i kuchnią warto włożyć jakąś bluzkę elegancką i garsonkę. Natomiast kiedy postawimy na nieco „robotnicze” szaszłyki wystarczy zwykła bluzka na ramiączkach (tutaj znacznie więcej: fantastyczna bluzka na ramiączkach). Wszystkie te powyższe ustalenia zapewnią nam komfort oraz świetną zabawę w czasie majowych imprez ogrodowych.

Następnym bardzo ważnym sezonowym zdarzeniem związanym z piątym miesiącem roku są przyjęcia komunijne. Jasne, że potrzeba się w odpowiedni sposób przygotować na tak ważne wydarzenie, a ponieważ komunie mają miejsce w dość ciepłym maju, wiadomo iż w którymś momencie przyjęcia komunijnego okrycia wierzchnie pań i panów zostaną zdjęte, zatem istotną sprawą jest szykowna bluzka koszulowa (inspiracje tutaj: fantastyczna bluzka koszulowa).I z tak wyposażoną garderobą czas majówek możemy rozpocząć.