Modny mężczyzna wiosną i latem

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Modny mężczyzna wiosną i latem

Co sezon i co rok będzie się zmieniała moda męska i moda dla pań. Wiosenne stylizacje mogą, nie muszą przetrwać, tak samo jak trendy na lato albo na jesień. Panie z wielu krajów od lat bezustannie bardzo się starają nadążyć za zmieniającymi się trendami. Jedne wybrały uniwersalną zasadę wybierania z najnowszych trendów jedynie tego, co naprawdę im będzie pasowało i ma szansę sprawdzić się na dłużej. Inne przebierają się co sezon w kogoś nowego i rozbijają budżet przez coroczne zamiany zawartości garderoby, lecz w ostatecznej wersji nigdy nie są zadowolone z tego co posiadają.

mężczyzna w garniturze

Autor: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwie moda męska jest pod tym względem nieco bardziej tolerancyjna. Być może dlatego, że wielu panów to raczej tradycjonaliści, którzy przywiązują się do własnych ubrań prawie tak bardzo jak do swojego samochodu albo motoru. Z tych właśnie powodów zarówno wiosenne stylizacje, jak też trendy na lato bazują zwykle na stonowanej kolorystyce i uniwersalnych wzorach i fasonach, a już zima jest zwykle prawie całkiem monochromatyczna. Również odnośnie tematu tutaj: .

Ale nie musi tak być wszędzie. Od jakiegoś czasu widać, że moda męska powoli ewoluuje w kierunku odważniejszych stylizacji i różnorodności barw i faktur. Równocześnie coraz więcej mężczyzn świadomie wybiera kolory ubrań do swojego typu urody oraz stylu życia. Dzięki temu nie czują się sztucznie, i stają się bardziej widoczni na ulicy. Naturalnie jest trudno właściwie dopasować zestaw ubrań do swojej sylwetki, typu temperamentu i urody. Warto poradzić się w tym zakresie specjalistów, którzy zestawią wiosenne stylizacje (można obejrzeć na tej stronie: ) na nadchodzący sezon oraz pomogą wybrać trendy na lato.

Podpowiedzą również kilka ponadczasowych wskazówek, które można wykorzystywać później przy samodzielnym poszukiwaniu garderoby. Jest kilka uniwersalnych zasad, które warto znać niezależnie od tego, czy robi się zakupy samemu czy w towarzystwie eksperta albo doskonale rozeznanej w modzie kobiety. Po pierwsze dopasowanie dobrego fasonu do sylwetki. Po drugie dobranie rodzaju garderoby do wieku. Nie ma nic gorszego, niż mężczyzna w sile wieku z uporem kupujący kolejne dżinsy wycieruchy i kolorowy t shirt.