Witaj lato!

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Witaj lato!

Jest coraz cieplej na dworze lub jak wolą na południu naszego pięknego kraju – na polu. Niezależnie od tego gdzie zamieszkujemy, coraz goręcej będzie bez najmniejszych wątpliwości. Wynikiem tejże zmiany pogodowej jest to, że miejsce grubych sweterków, szalików, czapek, rękawic zajmą cieńsze fatałaszki, bluzki z krótkimi rękawami, spódniczki, sukieneczki.

codzienne ćwiczenia

Autor: Port of San Diego
Źródło: http://www.flickr.com

Aby jednak ładnie wyglądać, trzeba się wcześniej troszkę napracować. Przyda się trochę bardziej intensywna gimnastyka, niż ta nasza codzienna poranna. I nie jest istotne jak lubimy ćwiczyć. Do bardziej intensywnej gimnastyki damy będą potrzebować bluzki z krótkimi rękawami, zwłaszcza iż pora wiosenno – letnia pozwala nam na to, żeby wreszcie zrzucić górną warstwę stroju.

Feministki twierdzą, iż kobiety są dyskryminowane. W niektórych obszarach rzeczywiście tak bywa, w innych możemy się umówić, że jest to dyskusyjne.

Omawiane w tym artykule kwestie Cię interesują? Jeśli tak, to kliknij jeszcze tutaj – to bardzo ważna oferta (https://www.suknie-slubne.warszawa.pl/blog/) dla sympatyków takiej problematyki.

Są również obszary nie tknięte przez panie głoszące równość płci. Dotychczas nie usłyszałem postulatów na temat nierówności „modowej” pań i mężczyzn. Słowem, chociaż może niełatwo w to uwierzyć, mężczyźni w tym temacie mają o wiele trudniej. Pomimo tego nie płaczą. Przykładem mogą tu być podkoszulki bokserki, w których mężczyzna może i wygląda świetnie, ale raczej nie pokaże się w nich wśród ludzi, pomimo iż zaprojektowane były do uprawiania sportu więc działań jak najbardziej publicznych. No ale zostawiamy już mężczyzn i ich „modowe” nierówności, ponieważ nie powinno im to przeszkadzać w dbaniu o własny wygląd.

Kobiety po intensywnym treningu z ddamskie koszulki mogą się przebrać w bluzkę z krótkim rękawem i w tzw. „miniówkę”.

Absorbuje Cię ta kwestia? Kliknij ten link oraz przeczytaj, jak podszedł do tego tematu inny redaktor w treści (https://bylola.pl/) swego wpisu.

Natomiast damy lub dziewczęta, które chcą wrócić do korzeni, powinny rozejrzeć za się bluzkami z bufkami. Zwłaszcza, iż po nominacji do Eurowizji popowego zespołu CLEO przewiduję duży wzrost popularności tego typu bluzeczek.