Hurtownie kamieni szlachetnych

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Hurtownie kamieni szlachetnych

Cyrkon to doskonały odpowiednik brylantu, jest bowiem do niego bardzo podobny a nierzadko nie sposób go odróżnić od drogiego diamentu, aczkolwiek cyrkon ma z pewnością większy połysk. Zazwyczaj kamień tenże jest bezbarwny, jednakże występuje również w innych odcieniach. Cyrkon nie jest kamieniem naturalnie występującym w przyrodzie, ale jest sztucznie fabrykowany. Kiedy ten przecudowny syntetyczny kamień zostaje oprawiony w złoto bądź srebro jego wartość rośnie i stanowi on za każdym razem cudną, dającą niewiarygodny blask ozdobę.

brylat idealny dla kobiet

Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Szafir jest to kamień, jaki w wielu swoich tonach niebieskiego a także błękitu posiada olbrzymie pokłady mądrości oraz jest „wszechwiedzącym” kamieniem. Będzie doskonałym symbolem nieskończoności, nieśmiertelności, opóźnia procesy starzenia się nie wyłącznie ciała, ale również ducha. Jednostki cierpiące na bezsenność powinny posiadać w swej biżuterii szafir, bo on osłabia stany lękowe, zwiększonej nerwowości, a także niedostatku snu. Niewątpliwie wyzwala niewiarygodną moc, bowiem wspiera w niwelowaniu wszelakich zaburzeń psychicznych. Osoby, które wybierają szafir na własny amulet, posiadają doskonały związek bazujący na zasadach partnerskich i obustronnym zaufaniu.

Ów czarodziejski kamień może być najlepszym przyjacielem dla ludzi darzących się uczuciem, miłujących się. Oprócz wielu swoich niebieskich odcieni, jakie winny posiadać osoby zwłaszcza spod znaku: Strzelca i Ryb szafir występuje też w odcieniach: żółtym, najodpowiedniejszym dla Wagi, Bliźniąt a także Panny, ale też pomarańczowym, specjalnym kolorze dla znaku Byka. Szafiry w każdych kolorach cudnie przedstawiają się oprawione w żółte, białe złoto czy srebro. Są kapitalną dekoracją wszelakich pierścieni, naszyjników, kolczyków, a również bransoletek.

Możesz je zobaczyć tutaj:

Cytryn. Bez wątpienia trzeba rzec, że cytryn to kamień, z którego bije, promieniuje nadzwyczaj pozytywna energia, która nie tylko pomaga uzdrowić ciało ludzkie, ale też i jego ducha. Jednym z tychże czarownych kamieni jest cytryn, talizman, jaki oprawiony w srebro lub złoto stanowi kapitalną biżuterię dla każdej damy, ale w szczególności jest przeznaczony dla osób spod znaku: Wodnika, Bliźniąt, Panny oraz Lwa. Cytryny możecie pooglądać tutaj: .
Wszystkie te kamienie kupimy w hurtowniach kamieni szlachetnych.