Oryginalne koszulki z nadrukiem

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Większość osób miewa upodobanie by patrzeć na innych pod kątem tego jak się ubierają. Z tej przyczyny ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery znane powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest używane przez wielu stylistów i ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można bowiem stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy czy zainteresowania. Koszulka maszyna do koszulek z nadrukiem stały się obecnie nie tylko częścią garderoby, ale w pewnym sensie billboardami. Ich ciekawe wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Oczywiście się nie udało, ale oznaczone śmieszne koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dziś. Nieustannie.

Kolorowe koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na tramwaj w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce zauważamy śmieszny tekst.
Prawda, że świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Racja nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”