Moda w każdym calu również dla facetów

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Moda w każdym calu również dla facetów

Do wyboru, do koloru. Dziś mężczyźni już nie mogą się czuć pokrzywdzeni, jeśli chodzi o bieliznę. Owszem kiedyś ta dziedzina mody nie była zbyt eksploatowana i co trzeci pan miał takie same bokserki, jednak teraz wszystko się zmieniło – męskie bokserki to intratny rynek modowy. Największe domy mody, co jakiś czas wypuszczają nowe kolekcje tej części garderoby. Męskie bokserki dostępne są w różnych kolorach i z różnymi nadrukami. Zadbano również o to, by panie mogły obdarowywać z okazji każdego wręcz możliwego święta, swoich panów bokserkami pasującymi d danej okazji. Tak, więc jeśli panie chcą swoim panom sprezentować jakiś drobiazg, to zawsze mogą postawić na bokserki (polecane produkty). Taki prezent ze śmiesznym nadrukiem na pewno przysporzy dużo uśmiechu.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
NA NOC, A BYWA, ŻE I NA LENIWY DZIEŃ
Dawniej piżamy męskie kojarzyły się jedynie z niezbyt interesującymi pasiastymi materiałami. Czasem trafiły się jednokolorowe piżamy na długi rękaw i do tego bez zbędnego dbania o szczegóły, bo piżama męska po pierwsze i właściwie ostatnie miała spełniać swoje zadanie, czyli okrywać ciało podczas spania. W dodatku tego typu nocne piżamy, niestety, nie podkreślały męskich atutów. W końcu i za tą część męskiej garderoby zabrali się ludzie ze świata mody. Dziś panowie mogą spać w ciekawych piżamach, które podkreślają to, co powinny zaakcentować. Nie tylko panie powinny świetnie się prezentować w łóżku, panowie idąc spać też powinni fajnie wyglądać. Ktoś stwierdzi, że to zbędna próżność. Jednak prawda jest taka, że w ciepłe noce lepiej panom zasypiać w lżejszych piżamach niż w ciężkich materiałach na długi rękaw z długimi spodniami.

Dlatego jeżeli nasz mężczyzna woli spać w bokserkach może warto byłoby go przekonać do porządnej piżamy (szczegółowe informacje tutaj), w domu nie jest to problemem, jednak jeśli mamy siedzieć przy śniadaniu z teściami, a oni preferują siedzenie przy sobotnim stole w piżamach, to lepiej będzie jeśli nasz luby zakryje swój, nawet najbardziej seksowny, tyłek spodniami od piżamy – więcej dowiesz się na tej stronie -. Dobrze jest, więc mieć, chociaż jedna porządną męską piżamę, by, gdy okaże się potrzebna nie było trzeba szybko czegoś kupować, bo wtedy naprawdę można się zrazić i do kupowania tego typu produktów i do ich noszenia. Bo kupowanie czegokolwiek na szybko nigdy nie jest dobre.