Dla nikogo nie jest tajemnicą, że mężczyźni bywają wzrokowcami

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że mężczyźni bywają wzrokowcami

To jest udowodnione i sprawdzone. Ich wzrok stale podąża za bardzo dobrze ubranymi kobietami, które umieją podkreślić własne atuty właściwym ubiorem i co tu dużo dyskutować – odsłonią strojem co nieco.

trampki

Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com
spódnice
Co ściąga na nas męskie spojrzenia? Drogie panie, nie udawajmy, że nie wiemy, że na mężczyzn w największym stopniu działają krótkie spódnice i sukienki. Żaden inny strój bowiem nie nadaje sylwetce takiej lekkości jak one. panowie nie umieją nie obrócić się za dziewczętami ubranymi w takie spódnice lub też sukienki – jeśli dodatkowo założymy też szpilki, panowie są zachwyceni.

Ta pełna notka także publikuje wciągające materiały na przedstawiany tu temat. Jeżeli więc Cię on ciekawi – nie zwlekaj i przeczytaj to!

My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlaczego zatem tak chętnie wkładamy spodnie i niepodkreślające sylwetki sweterki? Przecież spódnice całkiem śmiało można zakładać i również jesienną porą. Doskonale przecież wyglądają w zestawieniu z kurtką czy płaszczem. A w mieszkaniu, czy tutaj nie można się bardziej postarać o taki ubiór, który spodoba się naszym partnerom? To naprawdę niewiele, a spostrzeżecie, iż Wasi partnerzy na nowo będą Was zdobywać. Skarżymy się niekiedy, iż mężczyźni po wielu latach związku nie starają się jak wcześniej. A my jesteśmy bez winy w tym momencie? My kobiety przecież także mniej się staramy, aby nasz mężczyzna wodził za nami oczami. To my niedbale wkładamy na siebie to co jest pod ręką. Kochane panie, najwyższa pora to zmienić.

Krótkie spódnice czy sukienki zawsze w takim przypadku okazują się bardzo pomocne.
Zdobywajmy siebie na nowo każdego jednego dnia. Miłymi gestami, pełnymi pożądania spojrzeniami – tak rzeczywiście może być nawet po bardzo wielu latach związku, ale starać się muszą obie strony.