Moda na ubrania wojskowe ma się dobrze

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Moda na ubrania wojskowe ma się dobrze

Moda na militaria od wielu lat przeżywa renesans. Dzieje się tak dlatego, że militarne ciuchy nie tylko dodają nam szyku i oryginalne, a z rozmysłem łączone z ciuchami sportowymi powodują, że czujemy się wygodnie i na luzie. Bez względu na nasze pokojowe usposobienie pobawmy się więc w zbrojny konflikt, a przynajmniej w rewolucję w naszej szafie.

Czołg T-34

Kamuflaż multi cam wyrósł z kamuflażu wojskowego Scorpion Pattern, stosowanego z powodzeniem w wojsku amerykańskim. Oficjele zdecydowali się jednak na inny typ kamuflażu i tak multi camo trafił nawybiegi mody. Oszukujące wzrok połączenie plam barwnych powstałych z mieszaniny beżu, brązu i zieleni sprawdziło się na wybiegach i do dziś jest wykorzystywane przez wielkich projektantów mody. Firmy takie jak Tru-Spec, Rothco czy BlackHawk specjalizują się w produkcji tej odzieży, gdyż jest ona gwarantem jakości i świetnie nadaje się nie tylko na wyprawy, ale również na codzień.

Styl militarny w wojsku

Autor: 176th Wing Alaska Air National Guard
Źródło: http://www.flickr.com

Spodnie taktyczne używane przez specsłużby i elitarne oddziały wojskowe mają duże wzięcie także na cywilnym rynku. Są zaimpregnowane teflonem, mają spora liczbę przydatnych klapek i schowków, a profesjonalne taśmy umożliwiają dołączenie ładownic i kieszeni. Są idealne na survival, ale jednocześnie na tyle stylowe, że znajdują zagorzałych zwolenników.

Interesuje Cię prezentowany artykuł? Jeżeli tak, to bez zwłoki wejdź na ten link – to rzeczywiście wiarygodna witryna, która jest bardzo wartościowa!

Uzupełnione o pasek pleciony z nylonowej taśmy są po prostu wyjątkowym ciuchem prezentującym wojskowy styl.

Bojówki wojskowe to spodnie moro z typowym wzorem multi camo, choć ich wariacji kolorystycznych jest niezliczona ilość. Ważniejsza niż strona wizualna jest jednak ich jakość, dzięki 50% bawełny i 50% nylonu są niezwykle lekkie, a jednocześnie piekielnie odporne. Wyśmienicie sprawują się w każdych warunkach pogodowych. Pewnie dlatego noszą je ludzie w różnym wieku i o różnych poglądach. Łączy ich jedno – umiłowanie komfortu i tęsknota za męską przygodą.