Orsay zdobywcą damskiej mody

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Orsay zdobywcą damskiej mody

Orsay to sieć sklepów z damską konfekcją, które podbiły polski rynek już dawno. Firma oferuje stroje szykowne, lecz tym samym wygodne i co ważne w dostępnych dla wszystkich cenach. Jakiś czas temu do 620 butików w całej Polsce, jakie ma ta firma weszła kolekcja na zimę. Dużą popularnością cieszą się najbardziej kurtki Orsay zarówno te standardowe jak i bardziej oryginalne. Pewne jest, że wszystkie są ciepłe i dobre na zimowe chłody.

Porządki w szafie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie kobiety które chcą ubierać się dobrze z nowymi trendami z niecierpliwością oczekują już nowej konfekcji. Po nowym roku na pewno olśni nas Orsay kolekcja 2103, dzięki której każda poczuje się kobieco oraz nietradycyjnie.

To nie koniec intrygujących artykułów. Masz ochotę na kolejne? W takim razie zamieszczam tutaj mój link (https://www.elian.eu/pl/druty-do-skarpet-3-mm) do nowej witryny. Oglądaj bez przeszkód.

Ta firma z 37- letnią już tradycją zaprezentuje na pewno przebojowe sukienki Orsay, które jak zwykle będą zwiewne, ale także gustowne i eleganckie. Dla pań, które tych strojów nie zakładają natomiast preferują bardziej wygodny styl bycia oferowane są spodnie damskie Orsay. Te zwykle są wyśmienicie skrojone.

Moda jaką proponuje Orsay dedykowana jest przede wszystkim dla kobiet atrakcyjnych, lubiących wyrażać własne „Ja” poprzez strój. W sklepach oczekuje na nie miła obsługa oraz odpowiednio wyeksponowane stroje. Orsay czasem gości na łamach różnych publikacji, przedstawia także najnowsze kolekcje na pokazach mody. Ich standardowe wzornictwo czy kroje zdobyły wyróżnienie nie tylko polek, lecz kobiet w całej Europie. Warto powiedzieć, że pierwsze butiki pojawiły się w Niemczech. Kolejne prędko powstały w Austrii, Czechach oraz na Węgrzech. Po pewnym czasie sukcesywnie firma zdobywała całą Europę, aby zostać jednym z liderów damskiej konfekcji.

pokaz mody

Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś Orsay kolekcja 2013 jest spośród tych najbardziej oczekiwanych. Kolekcje stale czymś zaskakują, ale trzymają się tej samej konwencji. Sukienki Orsay ciągle są szykowne, a tym samym dziewczęce. Tak jest także z pozostałymi częściami garderoby, jakie oferuje ta sieć butików. W zeszłej kolekcji przeważały pastele, a ubrania miały uwypuklać kobiece walory. Interesujące, co Orsay zaserwuje nam tym razem. To zobaczymy już na początku przyszłego roku, wtedy będzie można ją kupić w sklepach.