Jak (uszczęśliwić ukochaną

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak (uszczęśliwić ukochaną

Kochani panowie, to będzie bardzo krótki, ale także niezwykle konkretny przewodnik o tym, w jaki sposób uszczęśliwić każdą kobietę. Należy wręczyć nam kartę kredytową i zawieźć do pobliskiego centrum handlowego.

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO

Autor: MOODO
Źródło: MOODO

Dzisiejszy świat potrafi obchodzić się z nami wyjątkowo okrutnie. Nad ranem tkwimy w kilometrowych korkach i w rezultacie spóźniamy się do roboty. A później robi się już tylko upiorniej. Szef zawala nas dodatkową robotą, a sekretarka z biura obok nosi te fantastyczne modne granatowe buty, które niedawno podziwiałyśmy w ulubionej galerii handlowej. W domu czeka na nas cała masa sprzątania, prasowania, gotowania… Czy jest jakiś prosty przepis, aby nas rozluźnić?

Mówią, że pieniądze szczęścia nam nie dadzą… Ale zakupy, jak najbardziej. Wyprawa na łowy razem z koleżankami działa lepiej niż niejedna sesja (sesje zdjęciowe w ciąży) terapeutyczna u wybitnego psychoterapeuty. Jest to coś niesamowicie ekscytującego w tego typu wyprawach. Przed wszystkim, odżywają w nas dzikie instynkty. Jesteśmy w stanie walczyć o wybraną bluzkę, jak lwice. Dzikie sceny można zobaczyć na sezonowych wyprzedażach. Gdy w nasze ręce wpadła upragniona sukienka, nie ma takiej mocy, która zdołałby nam ją zabrać. W taki sposób uwalniamy się od negatywnych emocji i uspokajamy się. Mężczyźni mają sporty ekstremalne, a my- noce wyprzedaży w centrach handlowych.

Są jednak takie obszary, które nas zawstydzają, ale i tak lubimy tam przebywać. Przede wszystkim po to, by oddać się marzeniom. Najczęściej niemożliwym do spełnienia przez wzgląd na horrendalne ceny na metkach. Każda kobieta posiada pewną specyficzną właściwość. Zawsze podoba nam ta rzecz, która jest w całym sklepie najdroższa. Takie właśnie są szykowne sukienki wizytowe. Nawet jeśli wiemy, że ich nie kupimy i tak kochamy je przymierzać. To nasza iskierka radości, której nie trzeba nam odbierać chrząknięciami i wskazywaniem na metkę. Ale i na to jest sposób! Można skorzystać z usługi szycia na miarę i udać się do jednej ze szwalni. Zobacz więcej tu: .

Nawet jeśli powracamy z wielkich zakupów jedynie z paczką rajstop i tak czujemy się szczęśliwe. Promieniuje z nas dobra energia. Efekt został osiągnięty. Terapia poskutkowała. Bomba jest już rozbrojona i wszyscy członkowie rodziny znowu mogą się czuć bezpieczni.