Oryginalne koszulki z nadrukiem

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Ludzie mają w zwyczaju oceniać innych na podstawie tego jak się ubierają. To tylko potwierdza tezę, iż ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny stare powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest używane przez wielu stylistów i ludzi ze świata mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle stwierdzić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej status materialny. Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem podkreślając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki z nadrukiem – są w dzisiejszych czasach nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma plakaty toruń uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Błyskawicznie pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, a oznaczone koszulki na stałe zagościły w świecie mody.

Kiedy przeczytasz już niniejszy wpis, to dodatkowo zobacz także co posiada porządna treść (http://www.ed.torun.pl/projekty-graficzne/), ponieważ opisuje ona podobnie zajmujące kwestie.

Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. I wszystko wskazuje na to, że będzie trwała wiecznie.

Autor

Kolorowe koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że czekamy na autobus w deszczowy i smutny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce widzimy zabawny napis.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nikt nie powiedział, że koszulki z nadrukiem powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”