Marynarki o luźnym kroju z pewnością można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego stroju

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Marynarki o luźnym kroju z pewnością można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego stroju

Chyba każda kobieta przynajmniej od czasu do czasu ma problem z tym, co na siebie założyć. Oczywiście zazwyczaj strój powinien być dopasowany do okazji, jednakże mimo to niejednokrotnie nie potrafimy zdecydować się na dany zestaw ubraniowy. Badania pokazują, że zazwyczaj mamy problemy przede wszystkim z marynarkami – sporo kobiet najzwyczajniej nie ma pomysłu, z czym można je zestawiać. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są rewelacyjnym elementem stroju, który bez wątpienia powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy Ty również nie wiesz, przy jakich okazjach możesz nosić swoją marynarkę lub zwyczajnie nie posiadasz takiej w swojej szafie, wówczas bez wątpienia powinnaś przejrzeć ten artykuł. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby kupić marynarki odpowiednie do Twojej figury. Jeżeli masz spore wcięcie w pasie oraz jesteś chuda, wówczas na pewno najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub trochę niżej. Jeśli masz trochę pełniejsze biodra, wtedy bez wątpienia powinnaś postawić na dłuższe marynarki, które będą swobodnie opadały na Twoje biodra – przeczytaj więcej na

Marynarki mogą być uszyte z różnych materiałów – kiedy posiadasz marynarkę dżinsową, zdecydowanie możesz nosić ją na co dzień do spodni.

Istotnie pasjonuje Cię rozpatrywana tematyka? Jeśli tak, to oprócz tego zobacz treść (http://braga-24.pl/), którą przeczytasz w podobnym serwisie.

Oczywiście marynarki z

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA

dobrego materiału niewątpliwie najlepiej sprawdzą się przy ważniejszych okazjach – jeżeli zostaną połączone z materiałowymi spodniami oraz wysokimi butami. Marynarki o sportowym kroju niewątpliwie można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego stroju – dodadzą ubiorowi nieco elegancji. Jeżeli posiadasz w swojej szafie tylko marynarki bardzo eleganckie, wówczas niewątpliwie powinnaś nabyć jeszcze taki sportowy model.

Szczególnie fajnie wyglądają takie marynarki jeżeli mają podwinięte rękawy – dzięki temu uzyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale równocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to niewątpliwie bardzo ciekawy element ubioru. Jeżeli nie masz jeszcze jakiejś w swojej szafa, z pewnością powinnaś wybrać się na zakupy i jakąś nabyć – ciepłe swetry zara.