5 zasad podstawowej garderoby modnego mężczyzny

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

5 zasad podstawowej garderoby modnego mężczyzny

Dziś stylowy mężczyzna to jest nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, co chce osiągnąć. Często właśnie poprzez swój strój manifestuj pozycję społeczną. Z reguły wie, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najskuteczniejszą wizytówką.Kupno eleganckich ubrań do opłacalna inwestycja, ponieważ zadbany mężczyzna jest lepiej postrzegany głównie w środowisku biznesowym. Na przykład na spotkaniu z klientem, czy w innych typowych sytuacjach służbowych liczy się pierwsze wrażenie, stąd też warto zadbać o swój wygląd.

Autor: paul goyette

Nim wyruszymy się na zakupy, warto sprawdzić kilka ważnych faktów.Po pierwsze, jaki mamy typ sylwetki oraz jaki rozmiar. W przypadku męskich ubrań kwestia rozmiaru jest nieco bardziej skomplikowana,ponieważ wybierając przykładowo koszulę, trzeba znać długość rękawa i rozmiar kołnierzyka. Naturalnie w profesjonalnym sklepie z konfekcją męską uzyskamy fachową pomoc sprzedawcy, jednak takie informacje lepiej pamiętać. Oprócz tego pamiętając, który model sylwetki posiadasz, będziesz wiedział, jaki dobrać krój koszuli czy spodni, aby wyglądać jak najkorzystniej. Należy pamiętać, aby unikać ubrań, które deformują sylwetkę lub uwydatniają wszystkie jej wady.

Modne koszule męskie (dowiedz się więcej na ) to podstawa każdej garderoby. Idealnie dobrana koszula sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno w na spotkaniu biznesowym, jak i na romantycznej kolacji. Najbardziej elegancka jest koszula z długim rękawem w jednolitym kolorze. To również standardowy element dress code’u w poważnej firmie. Koszula z krótkim rękawem jest zdecydowanie mniej oficjalna i na pewno nie należy jej ubierać na spotkania biznesowe. Pamiętajmy, że dobrej jakości koszula to rzecz, za którą warto zapłacić. Zazwyczaj modne modele są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu koszula dobrze się pierze i prasuje.

Moda męska na Walentynki

Autor: Digel
Źródło: Digel

Każdy elegancki mężczyzna musi mieć w swojej szafie markowy garnitur. Oczywiście na co dzień można ubrać idealnie skrojoną marynarkę, lecz w oficjalnych sytuacjach garnitur garnitur szyty na miarę wrocław jest nieodzowny. Klasyczny kolor, który polecamy to marengo, czyli ciemniejszy odcień szarego. Oczywiście na wyjątkowe okazje można zakupić coś bardziej odważnego, na przykład garnitur w drobne paski. Aby efekt był zadowalający do klasycznego garnituru warto dokupić koszulę z mankietem. Wtedy koniecznym elementem kompletu będą ozdobne spinki do koszuli (polecany sklep).