Odrobinę bardziej puszyste panie mogą piękniej się prezentować!

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Odrobinę bardziej puszyste panie mogą piękniej się prezentować!

W rankingach najpiękniej ubranych kobiet to właśnie Polki zdobywają bardzo dobre pozycje. Wiadoma sprawa: to wszystko zależy od wielu czynników, kobiety są różne, ale generalnie można zaryzykować twierdzenie, że dużo w owym stereotypie prawdy.

Autor: Quelle Polska sp. z o.o.
Zresztą wystarczy spojrzeć chociażby na Angielki, które no co jak co, ale bardzo często nie za bardzo dbają o własny ubiór. Bardzo dobrze, iż przynajmniej na tę chwilę jest dużo prościej trafić na gustownie wyglądającą się Polkę, aniżeli na taką, która zapewne wcale się nie interesuje modem. No inna kwestia jest jeszcze taka, że przecież w żadnym razie nie należy oceniać drugiego człowieka wyłącznie na podstawie jego ubioru. Jesteśmy wolnymi ludźmi, a więc definitywnie każda z kobiet ma święte prawo do swojego stylu. Albo jego braku. Bardzo dobrze jeżeli w ogóle umiemy docenić własny wygląd. Nawet jeśli ogólnie nie posiadamy zbytnio korzystnej sylwetki. A właśnie: które ubrania są najwspanialsze dla puszystych (jak się ubrać)?

Niesamowite jest to, że w istocie ładne ubrania są w stanie sprawić, iż dosłownie każda z kobiet ma możliwość znacząco polepszyć swój wygląd zewnętrzny. No co jak co, ale szczególnie ubrania w czarnych kolorach sprawiają, że kobiety puszyste prezentują się o wiele korzystniej. I nie jest powiedziane, iż należy robić wszystko co możliwe, aby jakoś zakryć swoją wagę. To i tak jest zauważalne, no taka jest prawda.

Modelka prezentująca najnowsze trendy

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Na całe szczęście uwydatnienie bardzo atrakcyjnej części własnego ciała powoduje, że puszysta kobieta prezentuje się super. A więc jeśli jakaś z kobiet ma spory, jędrny biust, bez dwóch zdań nie powinna go starać się ukrywać. Wyeksponowanie swojego biustu, jeśli jest naprawdę przynajmniej według nas fajny, sporo daje. Wyzbądźmy się kompleksów – w porządku, nie mamy figury modelki, ale modelka nie ma tak fajnego biustu, aniżeli my! Warto skupiać się bardziej na pozytywach.

Kobiety, które mają nadwagę powinny również kupić fajną biżuterię: powoduje ona w końcu to, że niejako automatycznie będzie w lepszym humorze. Kiedy któraś kobieta ma świetny humor, tak jakby automatycznie jest bardziej pozytywnie odbierana przez społeczeństwo. W takim razie porada dla takich puszystych kobiet: nie ma sensu zadręczać się w dalszym ciągu.