Na co zwracać uwagę przy zakupie idealnej koszuli do garnituru dla mężczyzny?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Na co zwracać uwagę przy zakupie idealnej koszuli do garnituru dla mężczyzny?

Szafa eleganckiego mężczyzny rządzi się pewnymi prawami. I mimo, że panowie coraz funkcjonują w świecie mody, niektóre sytuacje powodują w nich uczucie zagubienia i niepewności . Sytuacje takie występują np. w przypadku kupna koszul. Mężczyzna wchodzi do sklepu i nie wie na czym powinien się skupić. Po krótkim czasie zirytowany decyduje się na ”pierwszą z brzegu” i wychodzi z upolowaną zdobyczą, radosny jak ptaszek na wiosnę, że ma to za sobą. Na co więc zwrócić uwagę w czasie zakupów by ustrzec się owych sytuacji?

Moda męska

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejsze: na przyjrzyjmy się tkaninie. Jeżeli jest to bawełna, to idealnie. Bawełniane koszule są najbardziej uniwersalne, przepuszczają powietrze, a ich największą chyba zaletą jest wygoda. Kolejna kwestia to dopasowanie, albowiem aby koszula nadawała charakteru mężczyźnie należy ją dobrze dopasować do sylwetki. Szczupli panowie mogą pozwolić sobie na koszule slim fit, (zobacz dodatkowe informacje), tzw. taliowane, natomiast panowie o tęższej budowie ciała powinni zwracać uwagę, by koszula nie była zbyt obszerna – odstający kołnierzyk fatalnie wpłynie na wygląd krawata.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej danych na ten temat – odsyłam do serwisu (https://as2.com.pl/43-tarot-z-instrukcja-po-polsku), ponieważ tam są cenne fakty omawiające przedstawiany wątek.

Mankiety zapinane na guziki możemy, lecz nie musimy łączyć z krawatem tudzież muchą. Z kolei koszula na spinki jest bardziej elegancka, w związku z czym wymaga założenia wymienionych dodatków.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

Kolor to element, który przysparza chyba najwięcej kłopotu. Zdecydowanie trzeba posiadać w swojej szafie białą koszulę, ponieważ sprawdza się w każdej stylizacji. Jeśli nie wahamy się, która koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest również jasny niebieski. Świetnie prezentuje się w sytuacjach oficjalnych jak i tych mniej formalnych.Miejmy na uwadze by, koszule z krótkim rękawem pozostawić na nieformalne okazje i pod żadnym pozorem nie zakładać do nich marynarki.Nieodzownym dodatkiem do koszuli wizytowej jest krawat, który przeważnie stanowi element wyrażający charakter mężczyzny. Jest dodatkiem ponadczasowym nieuwzględniającym w zasadzie różne trendy i zmiany w świecie mody.

Interesujący tekst? Jeżeli tak, kliknij tutaj – w najświeższym tekście (https://as2.com.pl/31-karty-tarota) na pewno odnajdziesz coś absorbującego, więc ten odnośnik powinien okazać się dla Ciebie interesujący.

Oczywiście, każdy sezon niesie ze sobą zmiany we wzorach, kolorach i krojach krawatów, jednak moda często do nas wraca. Dobre jest dlatego zainwestować w kilka dobrych jakościowo krawatów, gdyż będzie to inwestycja na wiele lat. Pamiętajmy, krawat musi być zawsze o ton ciemniejszy od koszuli.