Każda kobieta marzy o tym, by zawsze prezentować się elegancko — w tym celu niezbędne będą jej właściwe ciuchy

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Każda kobieta marzy o tym, by zawsze prezentować się elegancko — w tym celu niezbędne będą jej właściwe ciuchy

Ciężko wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach kobietę, która nie cierpi się stroić, żeby zachwycać innych swym wyglądem.
Współcześnie niektórym wydaje się, że pełna szafa zawsze zapewni możliwość bycia właściwie ubraną na każdą okazję.

Sportowo znaczy stylowo

Autor: www.kasualbest.com
Źródło: www.kasualbest.com
miejsce

Autor: vanessa_hutd
Źródło: http://www.flickr.com
To nieprawda. Możemy zakopać się w górze ubrań, które będą całkowicie bezużyteczne. Przyczyn może być kilka — mogą nie pasować do naszej sylwetki albo wieki temu z mody. Zatem trzeba posłuchać rad modowych blogerek i zaopatrzyć się w ubrania, które są klasyczne. Wówczas nigdy nie przestaną być modne. Dodatkowo ta sama bluzka, ale ubrana raz do spódnicy, a innym razem do spodni, sprawi, że za każdym razem będziemy wyglądać inaczej. Czyli za pomocą kilkunastu (około dwudziestu) różnych ciuchów w garderobie będziemy w stanie tworzyć liczne kombinacje. Raz szykowne do teatru, a w inny wieczór casualowe — na spotkanie ze znajomymi lub do biura. Nie zapominajmy, że dobre ciuchy powinny nie tylko pasować do naszej figury czy koloru oczy, ale też być uszyte z dobrych jakościowo materiałów. Nie zamawiajmy ciuchów, które wytwarzane są ze sztucznych tworzyw. Wówczas skóra nie jest w stanie oddychać. Czasami mogę przez to wystąpić różnego rodzaju wysypki. W zakupie ciuchów z reguły powinnyśmy stawiać na klasyczną elegancję, ale od czasu do czasu miło jest poszaleć.

Zatem jeżeli lubisz na przykład kolor pomarańczowy, to kup sobie płaszczyk albo spodnie w tym odcieniu. Fantastycznie będą prezentowały się one latem.