Jakie istnieją rodzaje kobiecej figury i jak dobrać do niej odpowiednią suknię?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jakie istnieją rodzaje kobiecej figury i jak dobrać do niej odpowiednią suknię?

Kiedy zbliża się czas ważnego wyjścia, natomiast Ty nadal nie jesteś pewna, którą kreację na siebie założyć i chcesz prezentować się znakomicie, czy też wręcz obłędnie i zarazem gustownie, jednak ogromny wybór w galeriach handlowych sprawia, że jesteś przytłoczona, to utrzymaj spokój, gdyż specjalnie dla Ciebie zebraliśmy kilka nieskomplikowanych wskazówek, jak zdecydować się na odpowiednią sukienkę do Twojej postury.
Każda pani posiada inną posturę i każda z nas ma swe osobiste upodobania.

sukienka

Autor: donhall16
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami nie w każdym przypadku współgrają one z efektem docelowym. Wychodzimy w tego typu okoliczności z marketu trochę zawiedzione powtarzając jak mantrę słowa: „nie umiem odnaleźć niczego dla siebie”. Wystarczyłoby jednak patrzeć na ubrania nieco w inny sposób, dostrzec ich linie, wzory i barwy, które na wieszaku są tylko jak połowa jabłka. Dopiero na odpowiedniej figurze okazują się być zestawem wartym gwiazdy z filmu.

Czy ten post zdaje się być interesujący? Pragniesz zgłębić dużo treści na zbliżony temat? Więc idź tu pudło na koperty i przeczytaj kolejny wpis.

Zobacz najpopularniejsze postury, odszukaj swoją oraz wybierz sobie to, co będzie idealne. Figura klepsydry: zalicza się do w najwyższym stopniu kobiecych sylwetek i charakteryzuje się dosyć obfitym biustem, znacznym wycięciem w pasie i relatywnie szerokimi biodrami. Jest ideałem, który lansowany był przykładowo przez Marilyn Monroe.

Tego typu typ postury zazwyczaj krąży wokół rozmiaru 38 plus, zatem w związku z ofertami w najnowszych trendach, należy bacznie dobrać fason. Zakupując tego typu produkt jak sukienka, warto kupić taką, która będzie trzymać prawidłowo biust oraz eksponować wcięcie. Odpowiednia góra jest obowiązkiem. Dół może być również zachowany w tej samej konwencji albo może być rozkloszowany. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zaznaczyć swoje atuty, natomiast szerokie biodra nabiorą swoistej lekkości. Oczywiście nie powinnaś zapomnieć o właściwych butach na obcasie, które pomogą Ci utrzymać właściwą postawę. Jeśli chodzi o figurę rodzaju „gruszka”, to była ona domeną mistrzów malarstwa.

Jej subtelne ramiona i relatywnie szerokie biodra mogły pobudzać zmysły. Kształt gruszki cechuje się właśnie stosunkowo wąskimi ramionami – w odróżnieniu od klepsydry oraz dosyć obfitymi biodrami, które są dla niej bardzo charakterystyczne.