To relatywnie mało, a taki wojskowy pas to doskonały pomysł na upominek

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

To relatywnie mało, a taki wojskowy pas to doskonały pomysł na upominek

Dobre pasy militarne można poznać na pierwszy rzut oka, ponieważ są one znacząco szersze od zwykłych produktów. Tego typu militarny pas to w każdym przypadku użyteczny oraz trafiony prezent.
Takie skórzane pasy są wyprodukowane z jednej warstwy skóry.

pas wojskowy

Autor: David Russo
Źródło: http://www.flickr.com
Ich ceny wahają się od 50 złotych, jednak za skórę dobrej jakości należy zapłacić nieco więcej. Często do wyboru mamy wojskowe skórzane pasy w kolorze brązowym albo nadruk na bawełnie czarnym. Posiadają one charakterystyczne kwadratowe, proste stalowe klamry, które stylizowane są na wersje zagranicznych armii. Co poniektóre pasy mają także pod klamrą wykonaną ze skóry, prostokątną łatkę. Klasyczny pas wojskowy ma 2 lub trzy rzędy dziurek i jeszcze ostatnio tylko takie były uważane za wojskowe. Moda rządzi się swymi zasadami oraz producenci wcale nie zamykają propozycji w niezwykle sztywnych granicach. Na rynku istnieje dużo takich produktów, które są przeznaczone do podpierania broni czy też innego rodzaju sprzętu, a które wykonane są z różnorodnych surowców.
Podobne pasy są znane już całym pokoleniom harcerzy. Przykładowo parciane jednowarstwowe pasy o szerokości 5 centymetrów posiadające prostą mosiężną kamerkę, 2 bojówki o długości, która jest regulowana wykonaną z metalu obręczą usytuowaną na końcu. Istnieją również wersje z super wytrzymałego nylonu, w których to ćwiczą policjanci z oddziałów specjalnych. Długość takiego pasa jest regulowana za pomocą podszytego od wewnętrznej strony rzepu. Zapina się je na trzypunktowe pasy – fastexy, zatem szybkowyczepne klamry. W zestawie posiadają wewnętrzny pas z rzepem, dzięki któremu obarczony różnego rodzaju sprzętem zewnętrzny pas nie przesuwa się na boki.

Dostępna na rynku oferta jest naprawdę niezwykle duża, a ceny nie są zbyt wygórowane, ponieważ rozpoczynają się już od 40-50 złotych. To stosunkowo mało, a tego typu wojskowy pas to doskonały pomysł na prezent.