Czy cudowny medalik nosi wiele osób oraz co on oznacza?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Czy cudowny medalik nosi wiele osób oraz co on oznacza?

W ciężkich chwilach Matka Boska w każdym wypadku pomaga ludziom. Ten medalik dopomógł wielu osobom w odzyskaniu nadziei na poprawienie zdrowia. Jest dzisiaj mnóstwo świadectw osób, które doświadczyły cudownego działania medalika.

Stylowa

Autor: paparutzi
Postać medalika została przekazana przez świętą Katarzynę, która otrzymała rady dotyczące wyglądu medaika od Matki Boskiej.
naszyjnik

Autor: Geneva Vanderzeil apairandasparediy.com
Źródło: http://www.flickr.com
Medalik cudowny nosi dziś mnóstwo ludzi na wszystkich kontynentach. Mnóstwo z takich ludzi otrzymało obiecane przez Maryję łaski i dlatego jest on tak niezwykle ceniony. Na rewersie jest Maryja, która stoi na globie, a stopą rozdeptuje głowę węża czyli szatana. Z rąk jej wychodzą świetliste promienie, jakie oznaczają łaski otrzymywane przez wszystkich, którzy proszą o nie z ufnością. Na brzegu medalika jest napisana modlitwa.

Nie ociągaj się! Jeżeli zainteresowały Cię opublikowane tutaj notatki, to czytaj (http://www.lubiebuty.pl/obuwie/botki.html), który jest w tym linku. Tam znajduje się więcej informacji.

Na rewersie zobaczyć możemy duże „M” a nad nim krzyż Pański, który symbolizuje uczestniczenie Maryi w męce Chrystusa. Dookoła jest dwanaście gwiazd, które tworzą koronę Matki Boskiej Niepokalanej. Sercu Jezusa otoczonemu koroną z cierni towarzyszy serce Matki Boskiej przebite mieczem i oznacza to ból Maryi.

Medalik cudowny został rozpowszechniony bardzo szybko w cudowny sposób. Za pomocą medalika miały miejsce liczne nawrócenia oraz uzdrowienia. Medaliki są rozdawane ludziom w czasie Niedziel Maryjnych. Są one organizowane w parafiach. Po medalik można także zgłosić się do członka Stowarzyszenia Cudownego Medalika. Medalik niepoświęcony można zamówić również w Centrum AMM. Dwanaście gwiazd na początku znajdowało się nad głową Niepokalanej. Znak ten był jednak przeniesiony z awersu na rewers przez złotnika ze względów estetycznych.

Rewers medalika prezentuje zjednoczenie Jezusa z Kościołem, ale podkreśla również postać Bożej Matki jako naszej Rodzicielki oraz Matki Boga. Przekazuje ona Bogu całą ludzkość. W internecie można przeczytać mnóstwo świadectw, które mówią o cudownej sile medalika.