Czy do łańcuszków rodzaju Wenancjusza powinniśmy dołączyć jakąś zawieszkę?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Czy do łańcuszków rodzaju Wenancjusza powinniśmy dołączyć jakąś zawieszkę?

kobiety, które zwracają szczególną uwagę na detale, doskonale pamiętają, że dobór odpowiedniego łańcuszka wcale nie jest taki łatwy, jak mogłoby się wydawać.
Jest to uwarunkowane bowiem od paru istotnych czynników, czyli m.

Ślub kościelny nie dla każdego?

Autor: Marcin Łysak
Źródło: Marcin Łysak
in. charakteru konkretnej okazji, typu dekoltu odzieży, rodzaju ubrania czy też kształtu twarzy lub szyi. Mówiąc krótko: odpowiednio wybrany srebrny łańcuszek (kliknij i zobacz także – złote łańcuszki damskie próba 585) może albo zakryć niedoskonałości urody lub dekoltu, albo stosownie uwidocznić tę część figury. Jeśli zechcemy kupić tego typu biżuterię, u jubilera będziemy zmuszeni dokonać dokładniejszego doboru. Istnieją bowiem srebrne łańcuszki typu „Wenancjusza”, które bywają także najbardziej delikatne i najpopularniejsze. Przeważnie należy do tego typu łańcuszka dołączyć zawieszkę. Najczęściej jest to jakiegoś rodzaju kamień szlachetny. Poza tym warto jest go dobrać, jeśli chcemy mieć na sobie nie nachalną, lecz także bardzo elegancką biżuterię.
dziecko - odwzorowanie

Autor: Adam Tas
Źródło: http://www.flickr.com
Na łańcuszek rodzaju „cerka” zazwyczaj decydują się panowie. Taka biżuteria charakteryzuje się tym, że posiada oszlifowane obrzeża i płaskie ogniwa. Jest ponadto srebrny łańcuszek rodzaju „linka”, który niezwykle miękko może się układać na różnego rodzaju zagięciach. Wg znawców, im mniejsza „żmijka”, tym korzystniej. Kolejny typ naszyjnika to „anker”. Tworzy go jeden z w najwyższym stopniu tradycyjnych spotów. Taki typ łańcuszka sprzedawany jest w różnorodnych wielkościach poszczególnych ogniw.

Większe wielkości bywają z przyjemnością noszone przez mężczyzn. Mocny oraz solidnie spleciony splot cechuje z kolei łańcuszek typu „kordel”. Jego wygląd może sugerować duży ciężar, jednak w rzeczywistości jest on bardzo lekki.