Damy kochają biżuterię — nie jest ważne czy to będą kolczyki, naszyjniki, a może broszki

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Damy kochają biżuterię — nie jest ważne czy to będą kolczyki, naszyjniki, a może broszki

Olśniewające ozdoby z działu biżuterii, to najlepsi towarzysze każdej kobiety. W zależności od tego, jaki dama ma smak, podobać jej się mogą przeróżne ozdoby.

kolczyki z cyrkonią

Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com

Nie każdą damę stać na to, żeby kupować biżuterię z diamentami. Nie każdego dżentelmena stać na to, aby swej wybrance serca podarować podobnego typu biżuterię. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy sobie odpuścić i nie kupować biżuterii. Można najnormalniej w świecie kupić cyrkonie. wyglądają one prawie jak diamenty. W sprzedaży są od 1973 roku, są zatem dosyć nowym pomysłem. Będziemy mogli długo cieszyć się cudowną biżuterią, która będzie bardzo pasowała do wyjściowej sukienki. Cyrkonia to syntetyczny kamień, który wytwarzany jest w laboratoriach. Nie jest tak trwały, jak diament i po pewnym czasie będą zauważalne na nim niewielkie rysy. Jeżeli jednakże będziemy o nie dbać, to przez długi czas powinny nam służyć. Będziemy je na pewno nosić z rozkoszą.

Pragniesz zapoznać się z następnymi ciekawymi wątkami na zbliżony temat? Bez problemu. Wejdź na łącze i czytaj tak długo, jak zechcesz.

Jeżeli nabędziemy złote lub srebrne kolczyki z cyrkonią oraz damy je wybrance naszego serca, to na pewno sprawimy jej ogromną radość. Cyrkonia z reguły bywa bezbarwna, jednak może być zabarwiona na inny odcień dzięki różnym domieszkom. Przykładowo nikiel zmieni jej barwę na brązową, a chrom na zieloną. Pamiętajmy jednak zawsze o tym, aby kolczyki dobierać pod gust.

Ważne, aby nosić je z radością i by pasowały nam do wielu strojów. Jeśli postawimy na mniejsze kolczyki, to na pewno będzie można ubierać je także do pracy.