Dżentelmen elegancko odziany

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Dżentelmen elegancko odziany

Jak noszą się mężczyźni nad Wisłą zauważamy codziennie rano podążając na uczelnię czy do pracy. Wypadają średnio. W związku z tym dobrze jest zainwestować w bazę, która dzięki dobrze dobranym dodatkom nabierze innego charakteru.

Facet w garniturze

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Taką bazą jest granatowy garnitur. To odcień, jaki odnajdzie się o każdej porze roku. Co więcej pasuje na każdą okazję. Koszula, pozornie tak nieskomplikowany element męskiej garderoby, również wymaga chwili zastanowienia przed udaniem się do sklepu.

Wystarczy otworzyć szafę, by ujrzeć barwne i kupione pd wpływem impulsu wzory. O jakości koszuli świadczy jakość włókien, zrezygnujmy zatem ze sztucznych, poliestrowych materiałów. Jeśli zależy nam by koszula nadawała charakteru mężczyźnie należy ją dobrze dopasować do sylwetki. Szczupli panowie mogą pozwolić sobie na koszule taliowane, zaś panowie tężsi panowie muszą zwracać uwagę, by koszula nie była zbyt szeroka – za duży kołnierzyk niekorzystnie wpłynie na wygląd krawata. Bogatą ofertę koszul posiadają w sprzedaży sklepy internetowe. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę: modne koszule dla panów, a z całą pewnością odnajdziemy interesujący model. Jeżeli o dodatkach mowa, tutaj mamy większe pole do popisu.

Kompletując formalny strój, przeważnie zapominamy o doborze właściwego paska do spodni. Najbardziej istotne jest to, by posiadał surową, pozbawioną zdobień klamerkę.

Sądzisz, że wspomniane informacje są godne uwagi? Super, zatem z pewnością szczegóły tu hurtownia odzieży wólka kosowska umieszczone również Cię zaciekawią.

Koniecznie powinien mieć kolor identyczny, jak kolor butów, które planujemy założyć. Przy stroju weekendowym możemy pozwolić sobie na dobre paski, z większymi klamrami. Kolor może nieprzypadkowo kontrastować z innymi częściami garderoby.

W kwestii krawata, najbardziej odpowiedni w zestawieniu z koszulą będzie ten jednokolorowy. Stosownie do okazji, możemy jednak poeksperymentować z wzorem czy modnym kolorem. Nierzadko słyszymy, że polscy mężczyźni nie przywiązują wagi do stroju, bo nie posiadają funduszy na ”odzież z metką”. To bzdura. Ograniczenia finansowe nie są żadną barierą w reprezentowaniu dobrego stylu. Można dobrze wyglądać, korzystając z wyprzedaży, outletów, klepów z odzieżą używaną czy aukcji internetowych. Potrzebne są jedynie: motywacja, trochę wolnego czasu znajomość paru zasad ubioru.