Elegancki płaszcz damski idealnym środkiem na podkreślenie kobiecej osobowości

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Elegancki płaszcz damski idealnym środkiem na podkreślenie kobiecej osobowości

Wszystkie strojnisie, niezależnie od wieku i preferowanego stylu ubierania się, pragną w swojej garderobie posiadać okrycia na specjalne okazje. Kiedy trzeba prezentować się okazale, liczy się prostota i trendy sposób uszycia. Na jesień albo zimę obowiązkową częścią garderoby staje się elegancki płaszcz damski. Z pompą obchodzone śluby, kluczowe spotkania biznesowe, odwiedziny u długo niewidzianych pobratymców wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych uczestników i gwarantował nam jak najlepsze samopoczucie.

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami
Powodów do zakupów może być kilka. Elegancki płaszcz damski to przecież temat porannych konwersacji w popularnych audycjach w telewizji, artykułów w poradnikach dla kobiet i oczywiście niekończących się ploteczek przy wybornej kawie. Skoro taki płaszcz jest na topie i wszyscy o nim plotkują, to naprawdę trudno go sobie odmówić, choćby nawet jego kupno oznaczać miało wybranie ostatniej złotówki z konta bankowego.

Wybór odcieni i kroju zależą od smaku i okazji, na które szykowny płaszcz będzie zakładany.

Nie czekaj, zobacz tekst na witrynie, która też Cię zainteresuje. Odnajdziesz tam m.in. wzmiankę o emocjonującej Cię tutaj problematyce.

Na rendez-vous i dziewczęce wypady do operetki przyda się płaszcz naśladujący skórę geparda. Natomiast plamki świadczyć będą o ekstrawagancji, śmiałości i chęci wywarcia dużego wrażenia na rozmówcach. Bardziej stonowane wzory i płaszcze uszyte z tkaniny w monolitowym kolorze wybiorą modne kobiety po 60-tce.

Długie płaszcze nie bywają teraz tak modne, jak te krótkie, czyli sięgające najwyżej do kolan. Zapinane bywają najczęściej na guziki, które krawcowa umieściła równomiernie, w jednym sznurku lub dwóch. Uzupełniającym rodzajem zapięcia, ale również i ozdobą, są dłuższe lub krótsze pasy na biodrach. Tak czy owak, płaszcze z dumą wiszą w mnogich sklepowych witrynach i wodzą na pokuszenie

płaszcz

Autor: beautiful-dissaster
Źródło: http://www.flickr.com

przechodzące chodnikiem panie.

Kogo nie stać na elegancki płaszcz damski, chętnie pozna sztuczki specjalisty od wyglądu. Aby nieco odświeżyć garderobę wystarczy dobrać do ubiegłorocznego ubrania nowe dodatki: zwiewną, gładką apaszkę, długi szal w cienkie paski albo najzwyczajniej w świecie właśnie kupioną małą, skórzaną torbę. Małżonka zawsze może liczyć na prezent urodzinowy albo imieninowy od małżonka. Elegancki płaszcz damski będzie wyglądał szampańsko w zestawieniu z otrzymanymi dzisiaj długimi, posrebrzanymi kolczykami albo rękawiczkami z wyjątkowo ciepłej angory.