Noclegi w Zakopanem – na co zwrócić uwagę przy wyborze

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Noclegi w Zakopanem – na co zwrócić uwagę przy wyborze

Aktualnie Zakopane okazało się niebywale modne wśród mieszkańców kraju byłego ZSRR. Góry są często wybierane latem, gdy temperatura pasuje do długich, wyżynnych wycieczek – spacerów do Morskiego Oka i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimową porą z kolei Zakopane jest oblegane przez narciarzy z całej Polski i z zagranicy.

szczyrk kwatery

Autor: LTB Sp. z o.o.
Źródło: VipTurystyka.pl
A co z sezonem pomiędzy latem a zimowym mrozem? Zakopane wówczas to znakomity pomysł na weekendowy odpoczynek. Polecam ci, abyś już dzisiaj zaklepał sobie tanie noclegi w Zakopanem. Popularną alternatywą są wyjazdy w Beskidy

Płynie już dwudzieste pierwsze stulecie, zatem anonse w papierowych mediach odeszły do lamusa. Teraz w branży noclegowej rządzi sieć. Przyczyn takiego trendu jest trochę: po pierwsze gospodarzom łatwiej jest odszukać gości. Secundo, stworzenie witryny internetowej jest naprawdę niedrogie albo darmowe. Po trzecie na witrynie sieciowej hotelu potencjalny klient pozna więcej ważnych szczegółów, takich jak zdjęcie hotelu i dokładny cennik, niż przeczyta w krótkim anonsie w tradycyjnych mediach. Powody już wymienione, więc teraz odpal Google i wklep frazę „Pensjonaty Wisła”. Natychmiast dostaniesz cały worek (solidny worek Mikołaja) różnorakich ogłoszeń. Teraz kolej na wybór najlepszych pozycji. Istotnym wyznacznikiem jest oczywiście cena – stawiam wszystko, że między okresami koszty noclegu w na Podhalu znacząco się kurczą.

Hotel Puchaczówka zimą

Autor: Puchaczówka
Źródło: Puchaczówka

Przeanalizuj współrzędne hotelu – dobrze jest oczekiwać czegoś w pobliżu znanych punktów, takich jak wyciąg bądź Krupówki. Lecz z drugiej strony możesz cenić sobie ciszę, zatem dobrze zastanów się, zanim wybierzesz jakieś miejsce. Potem poznaj opinie turystów o danym miejscu noclegowym – są dostępne na różnych forach poradnikowych.

Życzę przyjemnego jesiennego relaksu w cieniu tatrzańskich turni!