Jak prezencja sylwestrowego stroju jest zależna od rodzaju balu i charakteru elegantki

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak prezencja sylwestrowego stroju jest zależna od rodzaju balu i charakteru elegantki

Z wypiekami na obliczu oglądamy filmy z poprzednich wieków, gdzie damy w długich, strojnych sukniach mkną lekko po marmurach sal balowych w rytm kadryla przygrywanego przez królewską kapelę. I łezka się w oku kręci na myśl, że dzisiaj takich przyjęć już nie ma. Pewną namiastką tych dawnych spotkań towarzyskich są obecne bale sylwestrowe. Aby jednak poczuć się na nich jak autentyczna dama z dawnych lat, gustowna kobieta bywa zmuszona wpierw kupić olśniewającą kreację.

Podąża do hurtowni odzieżowej, gdzie tablica nad drzwiami głosi: suknie sylwestrowe.Najbardziej intrygujące są fasony dla odważnych kobiet, które pragną swoim wyglądem zaskoczyć, a nawet oburzyć niektórych uczestników balu. Suknie sylwestrowe w tym przypadku będą bardzo krótkie lub bardzo długie (sprawdź przykłady).

sukienka sylwestrowa

Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature

Osobliwy wygląd zapewnią im krzykliwe, połyskliwe odcienie i liczne, migotliwe cekiny. Dekolt nierzadko będzie obszyty nutrią lub tylko przezroczysta siateczka będzie osłaniać damski biust przed wzrokiem ciekawskich gapiów. Zupełnie inaczej sprawa się przedstawia w przypadku sylwestrowego balu przebierańców.

Tutaj uczestnicy kierują się dewizą: wszystkie chwyty dozwolone. Obok postaci ze znanych seriali komediowych, magów z bajki oraz innych przebierańców pojawią się kobiety, które, niczym magnatki, nosić będą suknie z epoki, mocno rozkloszowane i tak długie, że aż zamiatające pyłki kurzu z mozaiki. Suknie sylwestrowe (pozostałe suknie wieczorowe – Amazing Girl – sklep internetowy) będą wyjątkowo ozdobne, a to za sprawą: licznych falban, cienkich tiuli, kolorowych kokard, sztucznych motyli i naturalnych kwiatów. Make-up zejdzie na drugi plan, bo policzki zasłoni maska, ale już koki będą

sukienka

Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature

niekłamanymi arcydziełami sztuki nowoczesnego fryzjerstwa.

Dla pań wybierających się na imprezę w rodzaju dyskoteki przeznaczone będą tradycyjne suknie sylwestrowe. Przykładowy wzór prezentuje się następująco: góra biała, ozdobiona ciemnymi motywami roślinnymi, grube ramiączka zakończone bufami i okrywające prawie całe ramiona; dół czarny, szeroki, wykonany z transparentnego tiulu i sięgający trochę za kolana.

W przypadku wyjściowych strojów dla kobiet najważniejszy będzie czaderski wygląd. W końcu cały rok trzeba oczekiwać na tę jedną jedyną nockę, aby móc poczuć się jak modelka lub światowej klasy aktorka komediowa. Wygoda nie jest priorytetem, ale sylwester to w końcu impreza taneczna. Podpieranie murów i ciągłe siedzenie za stolikiem z powodu uwierającego stopę obuwia albo spadającego ramiączka, sprawią, że tak długo wyczekiwany wieczór trzeba będzie zaliczyć do tych zmarnowanych.