Jak planować romantyczny ślub?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak planować romantyczny ślub?

Ślub to jedno najistotniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jedni wyczekują tej chwili z wytęsknieniem, inni martwią się, jak wszystko będzie wyglądać, natomiast kolejni chcieliby już mieć to za sobą, by w końcu odzyskać siły i cieszyć się wspólnym życiem.

Autor: Wonderbox Pologne
Wiele przyszłych panien młodych marzy, aby ich zaślubiny były wyjątkowe i myślą jak urządzić romantyczny ślub. Co zrobić, aby wszystko wyglądało jak we śnie?Nade wszystko rozłóżmy organizację na co najmniej sześć miesięcy przed ostateczną datą. W innym wypadku będziemy musieli spieszyć się i niekoniecznie dogramy ze sobą wszystkich detali. Najistotniejszym elementem romantycznego ślubu jest piękna, zwiewna suknia. Warto jest zdecydować się na falbanki, tiule i – rzecz jasna – ukochane motywy kwiatowe. Bez względu na to czy będą to przeurocze, drobne stokrotki czy róże, jakimi zawsze obdarowywał nas ukochany, można je wpiąć we włosy, tak, aby fryzura nabrała prawdziwie dziewczęcego charakteru. Poza romantyczną suknią znaczące są dekoracje, które nie mogą być natrętne, lecz czarujące i skromne. Doskonałe będą świece na stołach, bukiety kwiatów ozdabiające pomieszczenie oraz przyciemnione światło wytwarzające intymny klimat. Romantyczna ceremonia ślubna to także cudownie przybrany ołtarz oraz droga do niego, którą będzie szła panna młoda z przyszłym małżonkiem bądź z własnym ojcem oddającym rękę córki zięciowi. Nie można też zapomnieć o tak ważnym elemencie, jakim jest podróż poślubna przez Wenecję.

para młoda

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Choć zwykle jedziemy na nią kilka dni po ślubie, to może być idealnym zakończeniem romantycznych uniesień. Jeśli marzy nam się najwspanialsza, najbardziej romantyczna podróż poślubna, Wenecja będzie znakomitym wyborem. Nowożeńcy zobaczą niesamowitą krainę nadzwyczajnych zabytków, malowniczych wschodów i zachodów słońca, przepysznego jedzenia w przytulnych kawiarenkach przy lampce dobrego wina i najlepszego wypoczynku w komfortowych hotelach. To rewelacyjne miejsce dla nowożeńców.
Romantyczny ślub (parasole wynajem) będzie wspaniałym początkiem nowego, wspólnego życia. Dobrze jest wspólnie zaplanować każdy szczegół, aby wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami oraz pragnieniami każdego z przyszłych małżonków. Cudowne chwile podczas tej uroczystości niewątpliwie na zawsze pozostaną w naszej pamięci i naszych sercach.