Red, black, blue?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Red, black, blue?

W tym sezonie kolekcja sukienek w sklepie internetowym jest istotnie oszałamiająca. Odszukamy sukienki w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim. Dla miłośniczek koloru turkusowego i miętowego – tak bardzo modnego w tym sezonie – firma ma do zaproponowania również trochę modeli.

Tunika

Źródło: www.melanzsklep.pl
Większa część sukienek to sukienki zazwyczaj krótkie, sięgające do połowy uda albo kończące się przed kolanami. Dla nieco młodszych klientek, i zarazem wielbicielek printów, przyszykowano całą serię ujmującą sukienki, piękne tuniki oraz spodnie damskie. Z kolei kobiety w nieco większym rozmiarze, do pięćdziesiątego czwartego rozmiaru łącznie, mogą wybierać pośród sukienek jednolitych bądź wzorzystych – jak na przykład sukienka Daniela albo sukienka (odzież XXL – sklep intenrnetowy www.bylola.pl/) Penny, z rękawkiem albo bez rękawka. Najwięcej fasonów sukienek odszukamy w różnorakie wzory, od kwiatów, poprzez paski i groszki, na asymetrycznych wzorach kończąc. Dominują fasony zazwyczaj dopasowane, z ekstrawaganckimi dekoltami. Wśród innych fasonów na uznanie zasługuje sukienka Amelia, której dół jest uszyty w kształcie litery A. Naturalnie sukienki są ciut dłuższe i sięgają w kolano bądź odrobinkę za kolano.

W zasadzie na kobiety w każdym wieku i rozmiarze wyszukają coś dla siebie. Bardzo dużo modeli sukienek jest osiągalnych w żywych barwach, tak charakterystycznych dla sezonu letniego. Jednym z często występujących kolorów jest kolor czerwony, szczególnie w kolekcji dla młodszych klientek, idących z duchem czasu. Wśród propozycji modeli znajdziemy zarówno sukienki doskonałe wielkie wyjście, a także – co interesujące – sukienki codzienne. Bo w końcu, kto mówił, że czerwony to tylko kolor imprezowy? Sukienka Magdalena jest tego najdoskonalszym przykładem – czerwona, o trapezowym fasonie idealnie nadaje się, na co dzień.