Okrycia wierzchnie marki Top Secret

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Okrycia wierzchnie marki Top Secret

Pośród sieci salonów z ubraniami jednym z pierwszych rozpoznawanych w kraju był Top Secret. Marka ta z początku istniała samodzielnie. Aktualnie w placówkach o tej nazwie do nabycia są produkty także innych marek należących do spółki zarządzającej Top Secret. Jest to na przykład marka Troll. Marka ta udostępnia niezwykle rozległą ofertę, w której przeważają ubrania damskie i męskie. Oferowane są także różnorodne dodatki. W ostatnim czasie wyroby Top Secret stały się znacznie bardziej rozpoznawalne niż do tej pory. Oferta okryć wierzchnich nie jest bardzo bogata, jednak niektóre elementy zasługują na uwagę.

Kurtki dla mężczyznDla mężczyzn marka oferuje między innymi parę wzorów kurtek na sezon zimowy. Są to okrycia grube i puchowe. Występują też dłuższe ciepłe okrycia z grubego materiału. Mają one wygląd bardziej klasyczny, można je zestawić przykładowo z garniturem lub innym oficjalnym ubraniem. Oferta na wiosnę obejmuje kurtki najczęściej z nieprzemakalnych materiałów, w różnych, zazwyczaj ciemnych barwach. Niektóre z nich wyposażone są w kaptury. Kolejny typ kurtek, który można nazwać młodzieżowym, to modele we wzory.

Nie zwlekaj! Jeżeli zaintrygowała Cię istota tego wpisu, to doczytaj tutaj (https://ubierzekipe.pl/10-koszule-robocze) następne niezwykle zajmujące detale w nowym utworze.

Najpopularniejszym z możliwych wzorów jest czarno-biała kratka. Kurtki te dodatkowo posiadają ściągacz u dołu.

Autor: Goldwin

Kurtki i płaszcze damskieOferta dla kobiet również nie jest bardzo duża. W zeszłym sezonie zimowym przeważały długie, grube pikowane płaszcze ściągane w talii. Fasony takie również tworzyły większość zimowej oferty w Top Secret. Kurtki Top Secret dla pań to zazwyczaj wspomniane wcześniej płaszcze. Oferowane są rozmaite rodzaje pikowania. Wyposażone są w większości przypadków w kaptury z futrem. Cechą, która odróżnia płaszcze tej marki od innych podobnych jest różnorodność barw. Okrycia te dostępne są w takich kolorach, jakich nie spotyka się w innych punktach sprzedaży. Kolekcja wiosenna to natomiast w większości krótkie kurtki z różnorodnych taknin, które również miewają zaskakujące barwy. Występują także kurtki ze skóry nabijane ćwiekami, z dżinsu oraz wzorzyste. Jednym z dostępnych motywów są wielobarwne kwiaty.