Moda męska – co się ubiera w współczesnym sezonie? Trendy wiosna – lato 2015

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Moda męska – co się ubiera w współczesnym sezonie? Trendy wiosna – lato 2015

Wiosna w pełni, w sklepach mamy już całkowity wybór tak samo na wymienioną porę roku, jak również na lato. Nie ma w ich zestawie zbyt kontrowersyjnych prototypów, bo właśnie są nadmiernie krzykliwe a przeto niesprzedażowe. Co zatem Panowie powinni mieć na sobie w istniejącym sezonie?

Moda męska

Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
O ile chodzi o kolorystykę, to moda męska właściwie nie podlega dynamicznym metamorfozom i co roku powtarzają się te same palety kolorów, w takim razie osoby które spodziewały się czegoś świeżego, będą zawiedzione. Trzeba jednak wiedzieć jak co nosić, by prezentować się dobrze: jego-styl.pl/pokaz-ramiona-na-wiosne-jak-nosic-koszule-z-krotkim-rekawem/ . Bez wątpienia przebojem tego sezonu zostanie gama niebieska o wybitnie szerokim spektrum: od błękitów, przez natężony niebieski, aż po granat. Ta kolorystyka pokazuje się w mniejszym czy też znaczniejszym natężeniu w praktycznie każdej kolekcji znaczących domów mody. Parę marek postawiło nawet zaledwie na odcienie niebieskiego. Nadzwyczaj mocnym trendem jest również biel, ale nie tak nieposzlakowana, lecz nieznacznie szarawa. W kolekcjach wiosenno-letnich nie może w rzeczy samej braknąć koloru beżowego i w tym sezonie też jest on mocno eksploatowany. Jeżeli chodzi o niuanse, to w największym stopniu wyrazistym i równolegle nowym biegiem tego sezonu w modzie męskiej są wszelkiego gatunku wzory na tkaninach. I nie są to modne od kilku lat kraty i paski, lecz wzory roślinne. Porcja ubrań nimi upiększana jest stonowana, jednobarwna i ledwie widoczna na tkaninach, inna ogromnie kontrastowa. Lubiane będą również (nadruki na tkaninach) inspirowane architekturą i sztuką, ale też ubrania będące jakby bazą do wydruku ekspresywnych fotografii. Interesującym trendem jest spożytkowanie skóry i tkanin będących jej namiastką. I nie są to tylko przyzwoicie znane kurtki , toż także innego typu części garderoby – spodnie, marynarki, koszule – jego-styl.pl – Reporter.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com
Dla wielu osób impulsy roślinne lub choćby barwa rubinowa będzie czymś nie do włożenia, inni się w omawianych motywach zakochają. Ja to powiadają : „Są gusta i guściki”, wskutek tego też nie mamy obiekcji, iż jednym ustalony wzór może się podobać, a innym nie. Moda to istotny element, o który nie powinny troszczyć się tylko kobiety.