Zabawna historia o kupowaniu letnich butów dla mężczyzny.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Zabawna historia o kupowaniu letnich butów dla mężczyzny.

Twierdzi się, że kobiety uwielbiają kupować. To prawda. Mówi się także, że kobiety ubóstwiają nabywać buty – niejedna z nich z pewnością. Uważa się poza tym, że kobiety niesamowicie wybrzydzają.

guess szpilki

Źródło: http://www.eobuwie.com.pl/

I to już nie jest tak całkiem prawdą – dziewczyny może i są wybredne, jednak dużo częściej wybredni są mężczyźni. Szanowni Czytelnicy, poznajmy opowiadanie o tytule „sandały męskie” –>buty ecco.

Aby namówić naszego ukochanego do zakupów, konieczna jest wielka ilość zrozumienia i ogromne pokłady dobrego humoru. Typowy samiec buty wymieniałby jedynie wtedy, kiedy dotychczasowe się całkowicie rozlecą. Bo fakt, iż są podziurawione, przeciekają, a także, iż wyglądają jakby ktoś przeszedł w nich trzy razy świat – nie znaczy, że nie nadają się do noszenia. Ale powiedzmy, że dałyśmy radę. Świat nie stanął w płomieniach, nie nastąpił jego koniec, a kontinuum czasoprzestrzenne istnieje w nienaruszonej formie, a my zdążyłyśmy wykupić z apteki wszystkie środki uspokajające.

guess buty

Źródło: http://answear.com/

Mając na uwadze wygodę naszego mężczyzny i jego uwielbienie do rozklapanych stuletnich sandałów, podajemy mu do przymiarki sandały ecco, które szeroko lubiane są za ich miękkość.

Te ciekawe treści posiadają swoją kontynuację. Masz ochotę się z nią zaznajomić? Zatem idź do strony pranie garniturów warszawa i tam ciesz się nowymi informacjami.

Nasz facet kręci jednak nosem, iż są zbyt wygodne. W myślach uciekamy daleko i wskazujemy dużo bardziej eleganckie buty gino rossi. On nie odzywając się wpatruje się w podanego buta, po czym odmawia przymierzenia czegoś w odcieniach brązu, bo jego stare sandały były czarne. Rozglądamy się ze łzami w oczach po półkach. Niestety czarne buty są w tym roku zupełnie niemodne. Pytamy ekspedientkę o ubiegłoroczną kolekcję.

Jednak w tym celu trzeba iść do innego sklepu. Mężczyzna się nie zgadza. W tej sytuacji wybiera brązowe. Wymownie prowadzimy go przed półkę z napisem „guess buty”, chcąc aby zgadł jak niesamowicie pragniemy stąd wyjść. Niczym dziecku, pozwalamy mu samemu wybrać. Niech pomyśli, że jest samcem alfa. Czy się uda? Już nie zauważamy, nasze myśli odwróciły niesamowite czerwone szpilki… A może błękitne?

Zobacz też: buty męskie guess