Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na 2013r.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na 2013r.

Nadchodzący się sezon to okres zawirowań. Warto jednak poszperać wśród już posiadanych ubrań, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie także z tego, co dobrze znane i sprawdzone. Tak będzie najpewniej i tym razem. Łaskami wciąż będą cieszyć się zwierzęce wzory, umieszczane zwykle na bluzkach. Poza nimi można zacząć szukać w sklepach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.

Wykończeniem posiadających aplikacje łaszków, są wypełnione ćwiekami dodatki. To zajawka przewijającego się po ulicach dużych miast stylu militarnego: utrzymane w zielonych barwach koszule to przeciwwaga do wyjątkowo seksownych spódnic. Do tego możemy dodać ciemne kurtki, wysoko wiązane trampki i już mamy styl iście z lat 80tych. A będzie, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących podkreślać swoje atuty polecamy neonowe akcenty. Żywe kolory idealnie będą pasowały przy każdej porze roku. Z tym zestawić lejące materiały, i już mamy pewną siebie kobietę.

Jeśli wspominamy lato, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających przy tym ciemnych okularach.

Poszukujesz podobnych materiałów na omawiany tutaj temat? To nie problem, po prostu wejdź dalej dortex markowe ubrania outlet a przekonasz się, że to było bardzo proste.

Bez względu na kształt nie tylko ochronią nasze oczy przed zgubnym skutkiem słońca, ale przede wszystkim będą stanowiły doskonałe uzupełnienie naszego stroju i dodadzą naszej twarzy odrobinę tajemniczości.

Autor: RESERVED

Pośród modowych wiadomości nie może zabraknąć miejsca na eleganckie sukienki ślubne. Ślubny elementarz znów rządzi. Która kobieta nie marzy o pójściu do ołtarza mając na głowie jedwabisty welon lub też ciągnący się za suknią kilku metrowy tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają okazję spełnić swój sen na jawie, bowiem takie właśnie perełki przygotowują dla nas butiki. Do tego obowiązkowo szpilka i mamy już odstawioną pannę młodą.

Wiosenne stylizacje 2014 zapowiadają się ciekawie. Z pewnością wśród tylu rozmaitości każda z nas wyszuka dla siebie coś odpowiedniego, w czym prezentuje się rewelacyjnie.