Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na 2013r.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na 2013r.

Nadchodzący się sezon to okres zawirowań. Warto jednak poszperać wśród już posiadanych ubrań, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie także z tego, co dobrze znane i sprawdzone. Tak będzie najpewniej i tym razem. Łaskami wciąż będą cieszyć się zwierzęce wzory, umieszczane zwykle na bluzkach. Poza nimi można zacząć szukać w sklepach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.

Wykończeniem posiadających aplikacje łaszków, są wypełnione ćwiekami dodatki. To zajawka przewijającego się po ulicach dużych miast stylu militarnego: utrzymane w zielonych barwach koszule to przeciwwaga do wyjątkowo seksownych spódnic. Do tego możemy dodać ciemne kurtki, wysoko wiązane trampki i już mamy styl iście z lat 80tych. A będzie, na czym zawiesić oko.

Dla kobiet lubiących podkreślać swoje atuty polecamy neonowe akcenty. Żywe kolory idealnie będą pasowały przy każdej porze roku. Z tym zestawić lejące materiały, i już mamy pewną siebie kobietę.

Jeśli wspominamy lato, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających przy tym ciemnych okularach.wejdź dalej dortex markowe ubrania outlet dortex markowe ubrania outletBez względu na kształt nie tylko ochronią nasze oczy przed zgubnym skutkiem słońca, ale przede wszystkim będą stanowiły doskonałe uzupełnienie naszego stroju i dodadzą naszej twarzy odrobinę tajemniczości.

Autor: RESERVED

Pośród modowych wiadomości nie może zabraknąć miejsca na eleganckie sukienki ślubne. Ślubny elementarz znów rządzi. Która kobieta nie marzy o pójściu do ołtarza mając na głowie jedwabisty welon lub też ciągnący się za suknią kilku metrowy tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają okazję spełnić swój sen na jawie, bowiem takie właśnie perełki przygotowują dla nas butiki. Do tego obowiązkowo szpilka i mamy już odstawioną pannę młodą.

Wiosenne stylizacje 2014 zapowiadają się ciekawie. Z pewnością wśród tylu rozmaitości każda z nas wyszuka dla siebie coś odpowiedniego, w czym prezentuje się rewelacyjnie.