Nie śnij, podróżuj, poznawaj

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Nie śnij, podróżuj, poznawaj

Wakacje w październiku przeważnie pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon. Szczególnie nas urzekły Chiny i Tajlandia.

biuro podróży

Miejsca, które biuro podróży prezentuje podczas wyjazdu, przedstawiają bogatą historię i kulturę Chin . Jednak ze względchiny – hurtownia chińska online dla Ciebie -fakt, iż Chiny są trzecim co do wiChiny (rzetelna hurtownia artykułów z Chin)ci krajem na ziemi, ciężko jest zobaczyć je całe podczas jednej wycieczki. Mając ten fakt na uwadze, od której części kraju rozpocząć jego poznawanie? Prawdopodobnie zauroczy nas Nefrytowe Południe Chin. Jest ono pełne ciekawych miejsc, które zachwycają odwiedzających bardziej niż Mur Chiński.

U stóp Himalajów, w uroczej kotlinie leży miasteczko Lijiang. Jest często nazywane miastem wiecznej wiosny ze względu na przyjemny klimat i temperatury. Chiny to kraina odmienna od wszystkiego, co znajome dla Europejczyków, przez co o wiele bardziej fascynująca. W Państwie Środka ujrzymy zarówno prężną ekonomię, jak i dziką przyrodę. Wycieczka do Chin to niezapomniane wspomnienia na długie lata!
Tajlandia z roku na rok przyciąga coraz więcej miłośników Azji. Przyciągną naszą uwagę tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niewysokie ceny i czarująca atmosfera. Kto raz odwiedzi Tajlandię zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia.

Chiny

Autor: Richard Barton
Źródło: http://www.flickr.com

Zdecydowanie powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są kuszące ceny. Jesienne obniżki czy rabaty to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute. W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza.