Jakie są najpopularniejsze typy biustonoszy ? W jakich monumentach sprawdzają się najlepiej?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jakie są najpopularniejsze typy biustonoszy ? W jakich monumentach sprawdzają się najlepiej?

Wybór odpowiedniego biustonosza to wcale nie jest takie proste zadanie. bielizna musi być bowiem właściwie dopasowana pod względem wielkości miseczek i obwodu talii. Sprawy nie ułatwia to, iż istnieje sporo różnych rodzajów biustonoszy.

Jakie warto znać?
Torebki marki Boudoir On The Moon

Autor: Boudoir On The Moon
Źródło: Boudoir On The Moon
Jednym z popularnych typów biustonoszy, będzie biustonosz balkonetka. Jest ten biustonosz średnioobudowany, a jego najwyższa krawędź w przybliżeniu przypomina poziomą linię. Balkonetka to takie dobre pośrednie wyjście, pasuje pod codzienne ubrania do pracy, ale także takie wieczorowe z nie aż tak dużym wcięciem (wygodny biustonosz balkonetka). Taki rodzaj stanika nie zasłania całkowicie piersi, jednakże również nie odsłania ich tak bardzo. O wiele więcej pokazuje biustonosz określany jako half- cup. Jest on nisko zabudowany i osłania górną partię piersi. Ten biustonosz ślicznie unosi piersi i je modeluje. Miski tego stanika szyte są z kilku, złączonych ze sobą materiałów, co zezwala na lepsze oraz bardziej naturalne kształtowanie.
biustonosz balkonetka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Ceniony pod kreacje wieczorowe jest stanik określany jako plunge, jaki będzie idealny do głębokich dekoltów ułożonych w szpic. Ładnie zbiera on piersi do środka, tworząc jeszcze ładniejszy i ponętny dekolt. Dla przedstawicielek płci pięknej o mniejszych piersiach, które chcą dobrze prezentować się w sukni wieczorowej biustonosz push-up w wersji plunge jest najlepszym wyborem. Doda on wielkości oraz ślicznie uniesie biust, optycznie go powiększając.
Bardzo komfortowy oraz polecany szczególnie dla osób o dosyć obfitym biuście jest stanik pełny.

Jest on w zupełności obudowany.

Zamieszczone w tym miejscu wiadomości są dla Ciebie zbyt zdawkowe? Jeśli tak, to wejdź na stronę bokserki męskie, na której zgłębisz zbliżone kwestie.

Są perfekcyjne na co dzień, jednak nie nadają się do głębszych dekoltów. To nie wszystkie dostępne rodzaje, jednakże są one z pewnością jednymi z tych bardziej znanych.