Jak wybrać szykowne ubranie do biura?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak wybrać szykowne ubranie do biura?

Panie zatrudnione w biurze muszą przestrzegać ustalonych zasad dotyczących ubioru. Nie mogą pozwolić sobie na swobodne sukienki czy za krótkie spódniczki, gdyż muszą pracować z klientami bądź partnerami biznesowymi i za każdym razem prezentować się elegancko.

kobieta

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz wygląd ma ogromny wpływ na kontakty z ludźmi, a swoim ubiorem można podkreślić respekt dla drugiego człowieka. W jaki sposób w związku z tym wybrać najlepsze stylizacje do biura? U kobiet za każdym razem sprawdzają się żakiety, które można założyć tak samo do spodni, jak też do spódniczki. Muszą być zharmonizowane kolorystycznie oraz pod względem materiału, aby stanowiły harmonijną całość. Najlepsze są subtelne kolory, które nie zwracają uwagi – z apaszką za to bądź z butami możemy odrobinę zaszaleć, aby lepiej się czuć i mieć dobry nastrój na co dzień. Kobiety często ubierają sukienki, przy czym należy pamiętać, by nie miały za głębokiego dekoltu oraz nie odkrywały ramion. Latem, aby nie czuć ciepła, wystarczy zdecydować się na sukienkę z lżejszego, cienkiego materiału, a rękawek z pewnością nie będzie nam zawadzać.

Zainteresował Cię ten post? Chcesz kolejne? Zatem jesteśmy w witrynie – wystarczy wejść w ten link i przeglądać szczegółowe opisy.

Jeżeli chodzi o bluzki damskie, do każdej stylizacji sprawdzą się bluzki mające kołnierzyk.

kobieta

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com

Są nadzwyczaj stylowe oraz pasują także na ważne spotkanie biznesowe w restauracji. Wybierajmy bluzki z materiałów, które się nie gniotą, by za każdym razem prezentować się dobrze. Jeśli zakładamy zwyczajną bluzkę, ostatnio wyjątkowo popularne są dopinane kołnierzyki. Można wybrać je w całkowicie innym kolorze aniżeli kolor bluzki, by zarazem pełniły funkcję ozdoby. Wtedy dobrze jest już zrezygnować z większego naszyjnika, ponieważ taki kołnierzyk w zupełności wystarczy.

Na koniec należy jeszcze wspomnieć o długości spódnic oraz sukienek – najbardziej pożądana jest długość do kolan, a oprócz tego zawsze powinno się zakładać rajstopy albo pończochy, bez względu na pogodę. Poza wyborem konkretnych części stylizacji istotne jest również, aby ubranie zawsze wyglądało schludnie, a więc było czyste oraz ładnie wyprasowane. Nie można też zapominać o dodatkach, m.in. o dyskretnej biżuterii oraz eleganckim makijażu. Włosy powinny być gładko zaczesane albo upięte, a manicure – staranny. Takie niewielkie szczegóły mają niewątpliwy wpływ na cały wygląd, dlatego na nie także warto jest zwrócić uwagę, by ładnie wyglądać i dobrze się czuć.