Kolekcja w pełni użytecznej garderoby jest z całą pewnością możliwe, trzeba tylko trochę samodyscypliny

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Kolekcja w pełni użytecznej garderoby jest z całą pewnością możliwe, trzeba tylko trochę samodyscypliny

Dobieranie ubrań odpowiednio do pogody i do sytuacji to nierzadko wcale nie taka łatwa sztuka. Aby się o tym przekonać, wystarczy rozejrzeć się na ulice. Napotkamy mnóstwo osób, które popełniły najróżniejsze modowe faux pas – albo ktoś ubrał się za grubo, albo za cienko, albo niestosownie do okazji. Co jest kluczem do atrakcyjnego wyglądu? Jak najbardziej powinniśmy posiadać w szafie pożądany zestaw ubrań. A jego skompletowanie niekoniecznie jest takie proste.

buty do biegnia asics

Autor: Richard Sue
Źródło: http://www.flickr.com

Ile razy przed ważnym wyjściem (czy nawet niekoniecznie przed ważnym) stałaś przed szafą, rozważając, co na siebie założyć i nic konkretnego nie przychodziło ci do głowy? Pewnie wiele i pełne ubrań półki nic niestety nie pomogły, bo dana rzecz zupełnie się nie nadawała, inna była za cienka czy za gruba, jeszcze inna okazuje się zbyt jaskrawa. Więc szłaś zrezygnowana na zakupy, aby zakupić kolejne buty damskie s.oliver, które w praktyce niewiele razy potem zakładałaś. Skądś to już znasz, prawda? Może więc pora, aby to zmienić i zacząć robić zakupy oraz ubierać się bardziej rozsądnie? Oczywiście warto dobierać rzeczy w odpowiedni sposób. Warto mieć w szafie jak najwięcej standardowych spodni, spódnic czy żakietów, które pasują praktycznie do wszystkiego. W ten sposób unikniemy poświęcania każdego ranka kilkudziesięciu minut na dopasowanie ładnie się ze sobą komponujących sztuk garderoby. Unikajmy zatem elementów tego typu jak chociażby jasnoróżowe zamszowe kozaki za kolano. Może i są ciekawe, ale raczej nie będą pasowały do zbyt wielu sztuk spodni czy płaszczów. Zamiast tego postawmy lepiej na klasyczne czarne buty, które założymy praktycznie do wszystkiego przykłady: ceneo odzież.

spodenki tommy hilfiger

Autor: Des Byrne
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, raz na jakiś czas warto zaszaleć i kupić sobie coś osobliwego, ale lepiej niech to jednak nie będzie zbyt często, tylko sporadycznie. Dzięki temu zaoszczędzimy naprawdę wiele czasu i pieniędzy. Poza tym, zawsze warto mieć w szafie także ubrania takie jak na przykład buty damskie do biegania asics czy też krótkie spodenki męskie tommy hilfiger. W końcu taka wygodna odzież będzie przydatna w wielu przypadkach, a ponadto może służyć przez długie lata. Skomponowanie zawartości szafy w rozsądny sposób jest zatem możliwe, potrzebna jest większa samodyscyplina i wybieranie tylko najlepszych opcji: damskie do biegania asics.