Zmysłowe perfumy dla niej a także dla niego. Jak dobrać zapach do okoliczności a także do pory roku?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Zmysłowe perfumy dla niej a także dla niego. Jak dobrać zapach do okoliczności a także do pory roku?

Pięknych perfum jest wiele. Każdy w inny sposób pachnie na każdej z osób. Jeżeli chcemy kupić drogie firmowe perfumy, powinniśmy odpowiednio dopasować konkretny zapach. Nie zapominajmy o tym, że będą nam służyć przez parę miesięcy, a nawet przez cały rok albo i jeszcze dłużej.

W internecie bezproblemowo można znaleźć testy, które pomagają we właściwym doborze zapachów do typu naszej osobowości. Ich wykonanie zajmuje kilka chwil. Z ich pomocą przekonamy się, które zapachy muszą znaleźć się w naszej toaletce. Do romantyków najbardziej pasują subtelne kwiatowe zapachy. Osoby aktywne muszą wybrać zapachy słodkie, zawierające nuty różnych traw a także bergamotki, cytryny, pomarańczy, grejpfruta.

Perfumy

Autor: Olga Filonenko
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby starsze wieku zazwyczaj wybierają zapachy bardzo charakterystyczne. Panowie stawiają na rozwiązania, jakich główną nutą zapachową są różne przyprawy. () Nie zapominajmy o tym, iż doskonale dopasowane perfumy muszą leżeć na ich właścicielu tak dobrze jak skrojona na miarę sukienka (przetestuj: granatowa sukienka z koronką – MERG) bądź marynarka. Jeśli tak się nie stanie, wtedy nawet najwspanialszy zapach nie zwróci niczyjej uwagi. A przecież nie taki mamy zamiar.

Perfumy powinny być też odpowiednio dobrane do uroczystości. Nie możemy używać zbyt mocnych nut zapachowych do pracy, bo mogą drażnić pozostałych pracowników. Jednym z takich zapachów jest lancome hypnose. Orientalne nuty, szczypta wanilii oraz kwiaty kojarzą się z luksusem i elegancją. Idealnie uzupełniają kreację na uroczyste wyjście do teatru.

Jak używać perfum, żeby nie przesadzić? Po pierwsze nie możemy pachnieć jak cała sieć perfumerii. Flakonik nie jest jednorazowego użytku. Czasami wystarczy kilka kropel, by wyjątkowo pachnieć przez cały dzień. Zwłaszcza gdy posiadamy tak znamienne perfumy jak lancome hypnose. Za duża ilość jest przesadą, która może denerwować wszystkich wokół. Może nam się tylko wydawać, że naszego zapachu nikt nie czuje, ale tak nie jest. Nasze nosy błyskawicznie przyzwyczajają się do wszystkich woni. Stąd bierze się nasze przekonanie, że woń perfum jest niewyczuwalna. Nie dajmy się ponieść temu złudzeniu. Odpowiednio dopasowane perfumy są zmysłowe a także subtelnie delikatne. Z ich pomocą ładnie pachniemy przez cały dzień.