Określ siebie koszulką – czyli jakie przesłanie ma to, co napisane jest na Twojej koszulce

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Określ siebie koszulką – czyli jakie przesłanie ma to, co napisane jest na Twojej koszulce

W sezonie letnim cieszymy się z prażącego Słońca. Fajnie jest móc nosić krótkie spodenki i przewiewne koszulki. Lato to też sezon mody letniej. Sklepy zapełniają się odzieżą idealną na lato w rozchwytywanych panującego sezonu kolorach, a producenci ścigają się w wymyślaniu innowacyjnych i wyróżniających się krojów.

Jeśli chodzi o zdrowie,

koszulka

Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com

to już długiego czasu wiadomo, iż w upalne dni lepiej ubierać koszulki bawełniane, zamiast tych z materiałów syntetycznych. Na szczęście moda na 100% bawełnę powróciła ostatnio więc nie dusimy już naszej skóry tak często w syntetycznej odzieży.Ostatnio wyniesionym na wyżyny jest trend z napisami na bluzkach. W galeriach w zasadzie trudno kupić bluzki bez jakiegoś wzorku czy napisu. Niestety, sklepy oferują jedynie teksty w zagranicznych językach. Najbardziej popularny jest język angielski, później język francuski, a potem inne. Z tego powodu, lato stało się również sezonem gaf, kiedy wychodzą na wierzch nasze wpadki językowe. Zawsze kilku osobom zdarzy się niezamierzenie nabyć bluzkę z wulgarnym tekstem. Później chodzimy w takiej koszulce, nie zdając sobie sprawy jaki nosimy przekaz, co pogarsza nasz wizerunek, z powodu niezamierzonej oraz całkowicie nieprzemyślanej decyzji. W szczególności w dobie Internetu, nie powinniśmy mieć kłopotu z upewnieniem się, co jest napisane na bluzce, która się nam podoba, jeśli nie znamy języka.Można też wymyślić swój osobisty tekst i nabyć z takim koszulkę. To zwykle jest większy koszt, ale przynajmniej będziemy mogli faktycznie prezentować swój charakter. Szczęśliwie nie każde teksty na T-shirtach są kiepskie. Większość jest naprawdę ciekawa, a niektóre nawet mogą pasować do naszych osobowości czy ideologii, nawet jeśli są w obcym języku. Poza tekstami są także naprawdę fajne wzory oraz obrazki, które ożywiają nasze letnie kreacje i skupiają na nas wzrok pozostałych ludzi.Bardzo ciekawą kolekcję ubrań na nadchodzący sezon ma firma Pepe Jeans. Oferują bardzo fajne, kolorowe koszulki bawełniane. Koszulka Pepe Jeans (kliknij aby przeczytać) na nadchodzący okres letni cechuje się skróconymi rękawkami w stosunku do typowej długości rękawków bluzek, a to daje im naprawdę lekki wygląd. Fason jest swobodny, raczej nieopinający.

Prawie każda koszulka Pepe Jeans ma jakiś napis lub obrazek, lecz wszystkie są interesujące, stylizowane na ręcznie wykonane napisy czy malunki, co przydaje im rozpoznawalnego klimatu. W dodatku, każda koszulka maszyna do koszulek Pepe Jeans uszyta jest z dobrej gatunkowo bawełny, więc są przyjemne dla naszej skóry nawet w najgorętszy dzień lata – oferta koszulek pepe jeans.
Warto poszukiwać ubrań w obecnie proponowanych kolekcjach ubrań. W dzisiejszych czasach bardzo ważne dla wielu jest wyrażanie siebie, a żaden sposób nie będzie łatwiejszy, od koszulki z właściwym napisem.