Jaką kreację wybrać na wieczorną zabawę? Ogromny wybór w sklepie to spory problem dla portfela.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jaką kreację wybrać na wieczorną zabawę? Ogromny wybór w sklepie to spory problem dla portfela.

Weekendowy wieczór powinien być czymś specjalnym. A jak to zrobić? Rzecz jasna trzeba zaprosić kochaną osobę do restauracji, albo również można zdecydować się się zabawić. Świetnym pomysłem jest impreza, ale niezależnie od kwestii, co zaplanujemy, trzeba się odpowiednio ubrać. Mamy całe mnóstwo sklepów ukazujących nam własny stan magazynowy. Jednak obecnie bez porady stylistki trudno to wszystko połączyć.

moda

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet
Pechowo, proponowane stylizacje przeważnie są niewystarczające. Głównie buty – najpopularniejsze na sobotni wieczór – trampki albo codzienne półbuty. W jednych i w drugich dobrze się tańczy. Najlepsze znajdziemy w sklepach takich jak Zara albo Vistula. Potem skarpety. Tu na zwariowany wieczór świetnie zdecydować się jakieś fikuśne z interesującym wzorem. Wszystko jednak w zależności od naszego stroju, jednak Wólczanka może dać nam wiele dobrego – spodnie jeansowe damskie wrangler są super. Jeśli chodzi o spodnie, to dla kobiet spodnie jeansowe damskie wrangler albo lee będą zbawieniem. Panowie mają możliwość zainteresować się podobnie jeansami, ale również chinosami. Podobnie ważna jest góra, jednak to czy zdecydujemy się na t-shirt (i tutaj również jak gdy wspominałem spodnie jeansowe damskie wrangler, lee oraz Vistula są idealnymi sklepami) czy koszulę (polecamy Lamberta) zależy od miejscówki w które idziemy. Niestety w większości klubów w większych miastach prowadzona jest selekcja na wejściu. I tak chociażby do większości klubów nie wpuszczane są osoby bardzo akcentujące konkretną markę – chociażby ze znakiem Nike przez szeroką klatkę piersiową. Do koszuli warto zdecydować się bawełniany krawat lub marynarkę. Poza tym dobrym wyborem jest jeszcze jakiś interesujący dodatek, jaki będzie zwracał uwagę kobiet. Może to być drogi zegarek smartwache lub srebrne spinki. W zimie trzeba zaopatrzyć w ciepły szalik lub komin oraz rękawiczki.

buty

Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo person wybiera także dodatkowe nakrycie włosów, jednak w klubie jest ono niewskazane w związku z zagrożeniem i opcją wyrzucenia przez ochronę. Nie zapomnijmy, że pierwszego wrażenia nie da się zrobić po raz drugi. Dużo osób wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, także dlaczego nie wypróbować tego? To często interesująca odskocznia od codzienności – czy wiesz, że….