Kobiety zimą

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Kobiety zimą

Zima jest szczególną porą, w której z uwagi na niskie temperatury oraz silny wiatr należy zadbać o swój komfort i zdrowie. Bardzo istotny jest odpowiedni ubiór, izolujący od zimna i wilgoci. Od tego zależne jest bowiem zdrowie i dobre samopoczucie w tym czasie. Puchowe kurtki, futra i płaszcze stanowią typowy widok. Podobnie jak w innych porach roku, także w zimie ubrania podlegają różnorodnym modom i zmianom stylu. W każdym sezonie „na topie” są inne materiały, dodatki i barwy. Niektóre z trendów z minionych dekad aktualnie przeżywają renesans, w nowoczesnych, dostosowanych do obecnych warunków wydaniach. Wyszukując w na stronach WWW „moda zima 2013” otrzymać można dużą liczbę wskazówek na temat aktualnych trendów.

Zimowa aktywność

Autor: Venus
Źródło: Venus

Ubrania wierzchnieW minionych latach następowało dużo zmian w kwestii modnych zimowych okryć wierzchnich. Trendy zima 2013 obejmują natomiast konkretne rozwiązania. Przede wszystkim obecnie stawia się na wygodę i ciepło. Jeszcze w sezonie ubiegłym modne były damskie płaszcze materiałowe, stosunkowo krótkie, a z uwagi na materiał – raczej cienkie i przemakające. Ich widoczną wadą był także brak kaptura, który w porze zimowej nierzadko okazuje się być bardzo przydatny, szczególnie dla kobiet, które nie lubią czapek.

Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego

Autor: Gatta Active
Źródło: Gatta Active

W miastach oraz na wystawach sklepowych dominują aktualnie długie płaszcze ocieplane, w większości posiadające pasek w talii. W ofercie są zróżnicowane wersje kolorystyczne, chociaż klasyczna czerń zdecydowanie przeważa. Płaszcze te zawsze mają kaptur i są niezwykle grube. Nierzadko także posiadają puchowy kołnierz, który może być wykorzystywany zamiast szalika.

Buty i dodatkiObecnie modne i chętnie kupowane jest obuwie na koturnach. Nierzadko wyposażone są w części wykonane z futra, są ocieplane i nierzadko wiązane. Surowce to skóra, zamsz i skóropodobne.

Czy masz ochotę zgłębić rozważany problem od innej strony? Nic prostszego – po prostu kliknij ten odsyłacz, ponieważ więcej zobaczysz tu (https://sentiell.pl/pol_m_BIZUTERIA_Bizuteria-srebrna-pr-925_Bransoletki-na-reke-147.html).

Dodatki na zimę także podlegają zmianom trendów. Obecnie modne są szaliki o kształcie tak zwanych kominów, którymi można owinąć szyję kilka razy, jak również założyć na głowę. Zwiększającą się popularnością cieszą się wszelkie dodatki wykonane z futra, a więc czapki wyobrażające głowy zwierząt, rękawiczki z futra, obramowania kapturów. Bardzo chętnie kobiety zamiast czapek noszą nauszniki, które również często są z futra.

Źródło: Kraina Stylu