Sukienki dobre na wszystko

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Sukienki dobre na wszystko

Letni sezon to najlepszy moment, by wsunąć na siebie coś totalnie kobiecego. Daj sobie i facetom radość, chowając do szafy spodnie i wdziewając sukienkę! To strasznie uniwersalna część garderoby, odpowiednia na każdą okazję.

Ślub, impreza, oficjalna wizyta – sukienka zaprezentujesię elegancko we wszystkich sytuacjach Sprawdźmy, jaka moda panuje w tym sezonie, jeśli chodzi o sukienki na wesele.

weselna stylizacja

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Na początek coś klasycznego. mała czarna, ponadczasowy projekt coco chanel, znakomicie wystąpi w roli zarówno sukienki koktajlowej, jak i kreacji wizytowej. Spece od mody doradzają, że teraz trzeba nagiąć nieco wzorzec i decydować się odmiany białą i czerwoną. Zwłaszcza zalecają małą poziomkową, rubinową albo koralową.

Sukienki koktajlowe w tego rodzaju kolorach cudownie wyglądają w towarzystwie złota, czerni i srebra i takie też powinnyśmy dobrać dodatki. Ważna impreza, jaką jest przyjęcie po ślubie ( mowa tu o ubraniu dla druhny lub gościa), to czas dla nie rzucających się w oczy sukienek. Dlatego też mała rubinowa, uszyta w jednokolorowej tonacji, wdzięcznie odegra rolę sukienki na wesele (niebanalne weselne stylizacje od AMazing Girl).

Ze Stanów Zjednoczonych nadciągnęła do Polski moda (zobacz również sklep z sukienkami online) na sukienki z dzianiny i krótkie, gorsetowe kreacje. Na tamtejszych chodnikach dominują różnokolorowe prążki, hafty i kraty. W naszym kraju tego sezonu panować na pewno mają energiczne i letnie barwy pastelowe. Jazzy mają być również krzykliwe wzory i desenie z figurami geometrycznymi. Lekkie, zwiewne pastelowe i jaskrawe sukienki wizytowe (interesujący wpis o odważnych kreacjach) możesz narzucać na strój kąpielowy, oczywiście odpowiednio kolorystycznie dobrany. To z pewnością będzie królować na wybrzeżu .